Torma Sport jätkas võidukalt

SK Torma Sport alistas möödunud kolmapäeval koduväljakul peetud Eesti korvpallimeistrivõistluste esiliigaturniiri mängus Vasara 83:77 (25:23, 23:18, 18:19, 17:17) ning jätkab vahegrupis liidrina.

Poolteist minutit enne avapoolaja lõppu oli Torma veel 39:41 kaotusseisus, kuid seejärel tõid punktilisa Fredi Parker, Ako Tõnissoo, Breit Pross ja Danno Nool, vastased eksisid aga järjest viiel viskel ning vaheajale läks kodumeeskond juba seitsmepunktises eduseisus 48:41.

Otsustava veerandaja keskel suurenes Torma eduseis Märt Tralla ja Marten Järviku tabamuste järel korraks ka 16punktiliseks (81:65), kuid mängu lõpus suutsid külalised vahet vähendada.

Võõrustajate edukamad olid vastavalt 23 ja 22 punktiga Marten Järvik ja Ako Tõnissoo, Fredi Parkerile arvele kogunes 13 punkti. Vasara mängijatest oli 22 punktiga parim Anton Batanov.

Kolm vooru enne vahegrupimängude lõppu on seis teises tugevusgrupis endiselt väga tasavägine. Viie võiduga on liidrikohal Torma Sport, järgneval kolmel meeskonnal on tabelis neli võitu. Tabeliseis: 1. SK Torma Sport (võiduprotsent 71,4), 2. Kohila/Telia SK/Webware (57,1), 3. Tamsalu Los Toros/Viru Haigla (57,1), 4. Kuressaare BC Hundid/ASSA Abloy (57,1), 5. Ambla Spordiklubi (28,6), 6. Vasar (28,6).

Tormalased jätkavad meistrivõistluste mängudega laupäeval, kui Kuressaares minnakse vastamisi kohaliku meeskonnaga.