Torma Sport esiliiga avamängus võidukas

SK Torma Sport korvpallimeeskond alistas Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri avamängus koduväljakul Tartu Kalev/Estiko 79:65 (24:23, 17:15, 20:17, 18:10).

Tasavägiselt kulgenud avapoolaja kolme punktiga võitnud võõrustajad suutsid kolmandal veerandajal Jaanus Annoki ja Ako Tõnissoo tabavate kaugvisete järel paaril korral üheksa punktiga ette minna, kuid möödunud hooajal esiliigas viienda koha saanud Tartu Kalev/Estiko vähendas vaheaja eel taas vahet. Otsustava veerandaja algul tartlaste visked siiski enam ei tabanud, rohkem kui seitsme minuti jooksul jõudis korvi vaid üks nende vise. 2.58 enne kohtumise lõppu juhtisid tormalased Märt Tralla tabamuse järel juba 73:57 ning eduseisu suudeti hoida lõpusireenini.

Võitjatest oli 18 punktiga resultatiivseim Marten Järvik. Fredi Parker lisas 15, Märt Tralla 14 ja Johannes Välb 11 punkti. Lauavõitluses olid vastavalt üheksa ja kaheksa lauapalliga edukamad Fredi Parker ja Jaanus Annok.

Täna õhtul kohtub Torma meeskond Tartus EMÜ SKga, kes avamängus kaotas 86:92 esiliiga valitsevale meistrile Paide Viking Window’le.