Torma alistas Kohila ja tõusis liidriks

SK Torma Sport korvpallimeeskond alistas möödunud reedel koduhallis peetud Eesti meistrivõistluste esiliigaturniiri mängus Kohila/Telia SK/Webware 75:71 (17:15, 11:24, 28:19, 19:13) ning on nelja mängu järel alagrupis liidripositsioonil.

19 sekundit enne vastastikuste tõusude ja mõõnadega kulgenud mängu normaalaja lõppu oli tablool 71:71 viigiseis. Siis tabas Marten Järvik kaugviske ning teise poolaja algul korraks isegi 13punktilises kaotusseisus olnud kodumeeskond rebis kolme punktiga ette. Külalised eksisid seejärel kaugviskel ning tegid ka lauapalli saanud tormalastele vea. Viis sekundit enne lõpusireeni tabas Jaanus Annok vabaviske ning suurendas vahe neljale punktile.

Võitjatest oli 24 punktiga resultatiivseim Marten Järvik. Märt Tralla ja Jaanus Annok tõid meeskonnale võrdselt 15 ning Johannes Välb 13 punkti.

Torma Spordil ja Tartu Kalev/Estikol on neljast mängust tabelis kolm võitu. Järgnevad kahe võiduga Paide Viking Window ja EMÜ SK, ühe kohtumise on võitnud Kohila ja Tamsalu Los Toros. Homme õhtul kohtub Torma meeskond võõrsil Tamsaluga.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus