Töötukassa koostööpartneri tiitel omistati Põltsamaa Ametikoolile

Töötukassa Jõgevamaa osakonna ja Põltsamaa Ametikooli vahel on edukas koostöö väldanud juba pikki aastaid ning otsust valida ametikool aasta koostööpartneriks ei tehtud pelgalt ühe aasta tulemuste põhjal.

Ametikooli direktrissi Viive Kibena kinnitusel on tiitel neile väga suureks tunnustuseks ning motivatsiooniks edaspidi eduka koostöö nimel veel rohkem pingutada.

Töötukassa Jõgevamaa osakonna juhataja Liina Võsaste rääkis, et ametikooli tunnustamise puhul sai määravaks nende pikaajaline ja probleemitu koostöö. “Ametikooli suhtumine on väga hea. Nende jaoks on iga koolitatav oluline ning nad on väga vastutulelikud ja kliendisõbralikud,” rõhutas ta.

Töötukassa rahastab praegu Põltsamaa Ametikoolis vältavaid kodumajanduskursusi ning detsembrist saavad samast saadud  rahaga ametikoolis õppida autotehnikud. Põltsamaa Ametikooli õpetajad on omalt poolt läbi viinud töötukassa organiseeritud koolitusi. Näiteks üleeile oli töötukassa ruumides ümarlaud põllumajandusettevõtjatele ning koolitajateks olid ametikooli õpetajad.

i

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus