Tervisepäeval nauditakse veemõnusid

Laupäeval peetakse Kuremaal ja Põltsamaal ülemaakonnaline tervisepäev, kus keskendutakse ujumisõpetusele ja teiste veega seotud tervislike ajaviitmisviiside tutvustamisele.

iii

Tervist edendava ürituse korraldab Jõgeva maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakond koostöös Eesti Punase Risti Jõgevamaa Seltsiga ja Spordiliiduga Kalju.

Jõgeva maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna terviseedenduse peaspetsialisti Kadi Eessaare sõnul on tervisepäeval Kuremaa ujulas võimalik tasuta ujuda, osaleda vesiaeroobika treeningutel ja saada mõndagi teada ka allveeujumisest ja teistestki ujumisvõtetest.

Eesti Punase Risti Jõgevamaa Seltsi sekretär Tiina Säälik lubas, et Kuremaale tulevad ka seltsi esmaabirühma vabatahtlikud, kes soovijatel vererõhku mõõdavad, samuti on neil tema sõnul  kaasas ka esmaabikohver, mida loodetavasti küll tarvis ei lähe. “Huvilised võivad aga kohvri sisuga tutvuda,” kinnitas ta.

Tasuta ujuda ja vesiaeroobikaga tegelda saab tervisepäeval ka Põltsamaa ujulas.

“Ootame tervisepäevale kõiki inimesi, kes soovivad oma kehale ja vaimule positiivset energiat anda,” ütles Kadi Eessaar.

“On meeldiv, et Jõgeva maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna eestvedamisel on hakatud läbi viima tervisepäevi, kus võimalikult paljud inimesed liikumisharrastusega tegelda saavad,” ütles Jõgevamaa Spordiliidu Kalju tegevjuht Uno Valdmets.

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus