Teivashüppaja Reena Koll on alustanud koostööd Erki Noolega

Jõgeva gümnaasiumis õppiv Eesti tippteivashüppaja Reena Koll lõpetas koostöö  treeneri Hendrik Lindepuuga. Praegu jätkab spordineiu treeninguid ema Piret ja isa Hanno Kolli juhendamisel, samuti on alanud koostöö olümpiavõitja Erki Noolega.

Reena Kolli isa ja treener Hanno Koll märkis, et koostöö teivashüpet juhendanud Hendrik Lindepuuga kulges viisil, mil seda polnud enam võimalik jätkata. “Reena käis Hendrik Lindepuu juurde teivashüpet harjutamas kolm aastat,” märkis ta.

Üleeilses Õhtulehes on Lindepuu ise tunnistanud, et tal on probleeme alkoholiga.

Hetkel jätkab Reena Koll põhitreeninguid ema Pireti treeningrühmas, nagu ta seda varemgi tegi. “Edaspidi õpetan teivashüpet kaks korda nädalas mina. Treening- ja võistlusplaanide tegemine läheb lihtsamaks ning kogu treeningprotsess muutub järjepidevaks ning plaanipäraseks,” ütles Hanno Koll.

Reenal on alustanud aga juba koostööd olümpiavõitja Erki  Noolega. “Ta  viibis neljapäevases treeninglaagris, kus Erki viis läbi treeninguid. Treeningud olid väga intensiivsed ning tulevikku silmas pidades väga vajalikud. Järgmine treeninglaager on plaanis detsembri lõpus Tartus, kuhu kindlasti tuleb ka Erki Nool. On ka kokkulepe Erkiga, et saadame talle elektrooniliselt videolõike oma teivashüppetreeningutest, et analüüsida ja korrigeerida tehnikavigu. Leiame, et hetkel on see parim lahendus Reena jaoks,” märkis Hanno Koll. Nii jätkatakse kindlasti selle hooaja lõpuni. Edaspidiseid plaane ei saa paraku veel avalikustada. “Alternatiive on mitu,” teatas Reena Koll. 

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus