Teises mängus napp kaotus

Jõgevamaa Hokiklubi pidas teise mängu Tartu meistrivõistluste esiliigas ning pidi seekord tunnistama Kajaka meeskonna nappi 5:4 paremust.

„Mäng oli täiesti võrdne ja kohati olime isegi vastastest üle, kuid nagu öeldakse: kui ise ei löö, siis lüüakse sulle. Ja nii läkski, kuna me ei realiseerinud nii mõndagi sajaprotsendilist väravavõimalust,” lausus meeskonna mängiv treener Raul Kivi, kes seekord pärast pikka vigastuspausi ise jääle uisutas.

„Kuna mehi oli vähe ja kõrvalt vaatamine muutus juba tüütuks, siis otsustasin isegi jääle minna ja jalga katsetada. Eks see muidugi raske oli, sest mõtted olid enamjaolt vaid jala hoidmisel. Õige mängutunnetus hetkel ka veel puudub, aga oma värava viskasin siiski ära.”

Jõgeva läks mängu juhtima Ervin Naritsa (Janno Pärna sööt) väravast, kui mängitud oli 11.10. Kajakas viigistas mõni minut hiljem ja esimene poolaeg lõppes 1:1. Teise poolaja algusminutitel viskasid vastased kiirrünnakutest kaks väravat, asudes ise juhtima 3:1.

Kui mängida jäi 10 minutit, oli Jõgeva poolelt täpne Marnet Meister, kes realiseeris Alon Pärlini  söödu. Kohe, 16 sekundit hiljem viigistas Ain Kastan mänguseisu 3:3. Tartu Kajakas suutis taas juhtima minna 4:3, kuid 2.24 enne mängu lõppu oli Jõgeva meeskonna kapten Raul Kivi täpne, realiseerides Marko Saksingu söödu ja tabloole tuli 4:4 viigiseis.

26 sekundit enne lõpusireeni saavutas Kajaka meeskond viienda värava ja sellest kaotusseisust ei suutnud Jõgeva enam välja tulla.

„Kaotus oli seda kurvem, et arvulises ülekaalus saime mängida kuus korda ja korra isegi 5-3, kuid ei suutnud neid olukordi realiseerida,” rääkis Kivi. Siinkohal soovis meeskonna treener tänada firmasid, tänu kellele liigaturniiri mängitakse. Need on Roostar OÜ, Juta & Kaido OÜ, Semako Romulad OÜ ja Kesk-Eesti Ärikeskus AS.

Jõgeva mängis seekord järgmises koosseisus. Väravas oli Mati Tali, esimene viisik Ain Kastan – Marnet Meister – Marko Saksing, Janno Pärn – Mario Mihkelson, teine viisik Ervin Narits – Raul Kivi – Alon Pärlin, Vaiko Vadi – Tarmo Pütsep.

TIIT LÄÄNE

blog comments powered by Disqus