Tasuta arvutikursused kestavad vaid märtsi lõpuni

Vaata Maailma arvutikursused on mõeldud nendele, kes pole siiani saanud või julgenud arvutiga tutvust teha. Õpetus algab põhitõdedest ning kahe õppepäeva jooksul saab kätte kõik olulisemad arvutioskused.

Seejuures pole õppimisel takistuseks ei eelneva kogemuse puudumine ega vanus. Vanemad inimesed on tihtipeale hoopiski kõige usinamad õppijad ning peale koolitust oskavad uusi teadmisi hästi kasutada: kes asjaajamiste lihtsustamiseks, kes lehtede lugemiseks, kes sugulastega suhtlemiseks, kes aga sokimustrite otsimiseks internetist. Võimalusi on palju. Ning algkursused annavad inimesele julguse ja oskuse iseseisvalt siiani arusaamatu kastiga toime tulla.

Jõgevamaal kaheksa koolitusklassi
Takistuseks pole kindlasti ka õppeklasside kaugus, kuna üle Eesti on neid klasse veidi alla 200. Jõgevamaal on klasse 8: Jõgeva Gümnaasiumis, Põltsamaa Ühisgümnaasiumis, Jõgeva Linnaraamatukogu Avalikus Internetipunktis, J.V.Veski nim Maarja Põhikoolis, Mustvee Gümnaasiumis, Sadala Põhikoolis, Torma Põhikoolis ja Jõgevamaa Omavalitsuste Aktiviseerimiskeskuses.

Praeguseks on meie maakonnas koolitatud 2572 inimest, mis on 6,7 protsenti maakonna elanikkonnast. Kogu Eestis on see protsent 6,6 ning esikohal on Pärnumaa, kus arvutialaseid algteadmisi on Vaata Maailma abiga saanud juba 9,1 protsenti elanikest.

Registreeruda tasub aegsasti
Nendele, kes pole siiani otsustanud, oskan soovitada vaid see kiiremas korra ära teha ? iga päevaga jääb vabu kohti aina vähemaks. Seepärast tasub tõsta telefonitoru ning ennast registreerida juba täna ? et pärast ei pea kahetsema, et suurepärane võimalus käest lasti.

Vaata Maailma tasuta arvutikoolitusele saab iga päev registreerida telefonil 0669 6222.

Kaia Kurg, Vaata Maailma õpetaja

blog comments powered by Disqus