Tartu Terminal avas Tormas automaattankla

Torma automaattankla on Terminal Oili kaheksas teenindusjaam ning esimene automaattankla.


Ülejäänud on teenindusjaama kontseptsiooni kandavad tanklad, mis asuvad Kärknas, Tõrvandis, Tartus (Raadil ja Emajõe ääres Rebase tänaval) Põlvas, Põltsamaal ja ka Tallinna külje all Jüris.

Tormagi võib muutuda teenindusjaamaks

AS Tartu Terminal juhataja Rauno Raudsepa sõnul tähendab teenindusjaama kontseptsioon, et tanklatest saab peale kütuse veel palju teenuseid ja tooteid võimalikult lihtsalt, soodsalt, kiirelt ja mugavalt. Olenevalt jaamast varieeruvad tooted ja teenused. Peamiselt pakuvad Terminali teenindusjaamad kütust, autokaupa, toidukaupa, maitsvat kohvi, saiakesi, toitlustust, autopesu ja lotot.

Samuti käivitus Raadi jaamas Terminal Marketi kontseptsioon, mis tähendab väikepoe ideed. Raudsepp märkis, et lähiajal on Terminal sõlmimas kokkuleppeid, et saaks edaspidi vastu võtta ja saata ka postipakke.

Praegu tehakse tema sõnul arvutusi, kas edaspidi oleks võimalik ka Torma tankla muuta teenindusjaamaks, kus oleks võimalik enamikku neist teenustest tarbida.

Torma jaamast on võimalik tankida kõiki kütuseid ‒ bensiini 95 ja 98, diislikütust ning eriotstarbelist diislikütust. Et Terminali teenindusjaamades on kõigis sama hind, on nüüdsest ka Tormas väga soodsad vedelkütuste hinnad. Registreerides kodulehel oma ID-kaardi kliendikaardina või tellides Terminalist sooduskaardi, saate kohe igalt liitrilt kaks senti soodustust.

Maksta saab sularahas ja pangakaardiga

Automaatjaamas saab maksta nii pangakaardiga, kui ka sularahas, kasutades samaaegselt Terminali kliendikaardi või ID-kaardi soodustust.

Raudseppa sõnul saab Terminali tegemistega saab kursis olla TerminalOili kodulehel, Facebookis ja ka Instagramis. Seal on alati üleval Terminali jaamade hetkehinnad, samuti jagatakse viimaseid uudiseid nii Terminalist, turuolukorrast kui ka koostööpartneritest. Aeg-ajalt toimuvad kampaaniad ning Facebookis jälgijate vahel loositakse välja ka kingitusi. Samuti on valminud Iseteeninduse keskkond, kus saab jälgida krediidiseisu, arveid, saada nende kohta detailset infot ning samuti teha ülekandeid.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus