Tapikul kohtusid ümbruskonna koolilapsed

Kohaliku raamatukogutöötaja Virve Etulaidi eestvedamisel loodud külaseltsing on korraldanud mitmeid ühisettevõtmisi ja talguid koos Tapiku ümbruse rahvaga. Mõnusad kooskäimised on toonud rahvast kokku järjest enam ja nii on ka külaseltsing liikmeid juurde saanud. Ja mis peaasi ? erinevas eas inimesed võivad leida toredat meelelahutust ning kasulikku ühistegevust. Hiljuti valminud infotoas on võimalik mängida lauamänge ja spordiplatsil palli lüüa. Üheskoos on saanud ümbruski ilusamaks.

        Kohalikud lapsed on võtnud korrastustalgutest samuti alati meeleldi osa. Juba mitu aastat järjest on külaseltsing organiseerinud koolilastele kokkusaamisi nii kooliaasta alguses kui ka lõpus ja ühiseid ettevõtmisi koolivaheaegadelgi. “Õppeaasta lõpetame pidulikult. Uue õppeaasta alguses oleme kutsunud lapsed aga kokku. Kui nad nädala koolis ära käia on jõudnud, siis on juba ka koolimuljeid, mida vahetada. Ja mõni on koguni päris uues koolis,” rääkis Virve Etulaid.

        Seekord tuli koolilapsi ja nende vanemaid nii Tapikult, Lahaverest kui ka Tõivere külast. Koos veedeti mõnus päev ning vesteldi alanud kooliaastast. Mängiti lauamänge ja võrkpalli ning kiiguti külakiigel, grilliti ja söödi maiustusi. Siitkandi küladest alustatakse hommikuti kooliteed mitmesse suunda ? Aitu, Jõgevale ja ka Põltsamaale ametikooli.

 VAIKE KÄOSAAR

blog comments powered by Disqus