Tantsukool toetab tantsutreeningutest huvituvaid lapsi

JJ-Street tantsukooli treeningud Jõgevamaal toimuvad Jõgeval, Põltsamaal ja Tabiveres. Paraku pole kõigil lastel, kes neil osaleda sooviksid, majanduslikult keerulise olukorra tõttu olnud võimalik treeningutest osa võtta. Nüüd on kõigil lastel, kes JJ-Street tantsukoolis soovivad osaleda,võimalus taotleda treeningmaksu täielikku katmist.


Tantsukooli treeneri Kairi Jerlovi sõnul võtab alates veebruarist kuni aprillikuuni JJ-Street tantsukool vastu taotlusi nendelt lapsevanematelt ja noortelt, kellel on olnud majanduslikult keeruline tantsutreeningutel osaleda. Toetust saavad taotleda 7-26 aastased lapsed ja noored. Kui on tegemist alla 18aastase noorega, saab taotluse esitada lapsevanem või hooldaja, alates 18 eluaastast saab taotluse toetuse saamiseks esitada noor ise. Selleks on tantsukooli kodulehel ankeet, mis tuleb ära täita. Lisada tuleb selgitus ja põhjendus, miks toetust tarvis on.

See kehtib kõigi JJ-Street tantsukoolis osaleda soovivate laste kohta üle Eesti. Taotlusi võetakse vastu kuni 30. aprillini. Kui taotlus toetuse saamiseks esitatakse näiteks aprillikuus, on lapsel või noorel võimalus osaleda tantsutreeningutel maikuus. Raha iga lapse ja noore kohta makstakse ära treeningutele eelnevas kalendrikuul.

Kairi Jerlovi sõnul on varem JJ-Street tantsukooli treeninguid toetanud omalt poolt ka linnad ja vallad. Treener tõi näitena Pajusi valla, mis on toetanud oma valla lapsi, kes on soovinud JJ-Street tantsukooli treenida. Mõnes omavalitsuses lõpetati toetuse maksmine möödunud aasta lõpus ära ja seetõttu ei saanud raskustes perede lapsed jätkata treeningutes osalemist. Toetust taotledes avaneb taas võimalus tantsukoolis osalemiseks kõigi huvitatud laste ja noorte jaoks.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus