Tänavuse Saduküla Põhikooli Pisipiiga tiitli võitis Keirin Paju

I voor oli tutvustus. Tüdrukud tutvustasid end ja rääkisid oma huvidest, hobidest. Seljas kandsid nad end kõige enam iseloomustavamaid rõivaid.

II vooruks olid piigad selgeks õppinud line-tantsu Jõgeva Kultuurikeskuse tantsuõpetaja Merleen Läänemägi käe all.

III voor oli matkimis- või näitlemisvoor. Esimesena astusid lavale saatejuht Hannes Võrno (Kätlin Kiho, 5. klass) ja üks tundmatu eestlane (Ingrit Pavlov, 5. klass), kes hakkas kohe-kohe võitma miljonit krooni TV3 saatest «Kes tahab saada miljonäriks?». Pärast mälumängureid kiirustas oma haige vanaema juurde Punamütsike (Eve-Liis Tomson, 4. klass). Aino Perviku raamatu «Kunksmoor» kaante vahelt oli külla tulnud ei keegi muu kui preili-proua Kunksmoor (Liisi Sirel, 4. klass) isiklikult.

Järgmisena ilmusid publiku ette Nõiakõsõd (Jaana Hiljurand ja Keirin Paju, mõlemad 5. klass) otse ja omadega luudadel. Elevust ja särtsu pakkus pealtvaatajatele Teine Arnold (Mari-Liis Tomson, 5. klass). Moelavadelt tuntud supermodell Carmen Kass (Marine Paju, 3. klass) demonstreeris viimast moodi. Kohal oli ka Pipi Pikksukk (Maris Truusa, 5. klass) härra Nilssoniga. Otse sõjakoldest Kosovost oli tulnud vanemseersant Lepp (Kristin Lepp, 5. klass).

IV voorus kandsid tüdrukud lihtsat ja tütarlapselikku riietust ning vastasid ka küsimustele. Piigasid saatsid 3.-5. klassi poisid. Õhtut juhtis 5. klassi noormees Kaur Käämer.

Piigadele seadis soengud Siimusti Perejuuksur Annika Jõeäär, lilleõied ja kimbud olid Ingi Sirel-Arult.

?ürii tegutses koosseisus Saduküla Põhikooli direktor Raivo Põldaru (esimees), Puurmani vallavolikogu esimees Peeter Kallasmaa, Saduküla Põhikooli endine kehalise kasvatuse õpetaja Arne Priks, kooli hoolekogu esinaine Karina Kaarepere, hoolekogu liige Ingi Sirel-Aru, kooli kunstiõpetaja Anne Maarand, Siimusti Perejuuksur Annika Jõeäär.

Pealtvaatajatel oli võimalus valida oma lemmik, kelleks osutus Jaana Hiljurand 5. klassist.

II Printsessiks sai Liisi Sirel 4. klassist, I Printsessiks Jaana Hiljurand 5. klassist, Pisipiiga 2004 tiitli võitis Keirin Paju 5. klassist.

Eripreemiaid anti välja kolm: kauneim naeratus – Ingrit Pavlov 5. klassist, matkimisvooru täht Teine Arnold – Mari-Liis Tomson 5. klassist ja noorim osavõtja, kes paistis silma südikusega – Marine Paju 3. klassist.

Pärast võitjate väljakuulutamist ootas kõiki asjaosalisi kooli sööklas limonaad ja suur tort.

Voorude vahel esinesid Jõgeva Muusikakooli õpetajate Eha Niglase, Ain Valdmanni, Kersti Varraku, Margus Kase ja Gerda Heinmaa õpilased.

Täname kõiki konkursi PISIPIIGA 2004 toetajaid ja abilisi, tänu kellele selline üritus toimuda sai. Korraldaja töökoorma oli kanda võtnud noor ja energiline õpetaja Karmen Allev.

TIIU KIRSIMÄE

blog comments powered by Disqus