Tähe/Olivia II sai esiliigas teise võidu

15. novembril Virtuse spordihoones peetud Eesti saalihoki meistrivõistluste esiliigaturniiri mängus alistas Jõgeva SK Tähe/Olivia II meeskond Viljandi SHK 6:3 (2:1, 2:2, 2:0).

Avakolmandikul jõudsid jõgevalastest väravani Aleksander Andrejev ja Karl-Sander Poll, söödupunktid läksid Ermo Naritsa ja Meigo Soolepa arvele. Viljandlased avasid oma väravaarve perioodi viimasel minutil, kui Kevin Tamme kaitstavasse väravasse suutis palli toimetada Kaido Karu. Ka kogu teise kolmandiku püsis Tähe/Olivia ühe-kaheväravaline eduseis. 18. minutil viis Hans Kristjan Nurmik kodumeeskonna Karl-Sander Polli söödust 3:1 juhtima, kuid kuus minutit hiljem vähendas Chris Lepp taas vahe minimaalseks. Sama juhtus ka perioodi viimastel minutitel: 28. minutil tegi Aleksander Andrejev Andreas Õuna söödust seisuks 4:2, minut hiljem vastas väravaga Juhani Lumera. Otsustav kolmandik kuulus siiski jõgevalastele, kes viskasid arvulises ülekaalus mängides kaks vastuseta jäänud väravat. 38. minutil jõudis tabamuseni Lauri-Robert Indus ning minut hiljem Meigo Soolepp, väravasöödud andsid vastavalt Andreas Õun ja Keijo Kalm. Tähe/Olivia duubelmeeskonna mängijatest tunnistati kohtumise parimaks Ermo Narits.

Kolmest kohtumisest on jõgevalastel tabelis seitse punkti, D-alagrupi liidriks on kaheksa punkti kogunud EMÜ SK II. Tartu Tornaadol on kuus punkti, teistel meeskondadel on punktiarve avamata. Esiliiga teistes alagruppides on esimeste mängude järel juhtpositsioonile asunud Viimsi Kepp, SK Pro Sura ja TTÜ SK/Ääsmäe.

Järgmise mängu peab Tähe/Olivia II 13. detsembril Tartus, kui vastamisi ollakse sealse meeskonnaga Vana Hea Puur.