Tähel liigas teine kaotus

Juba mängu algusest peale võttis ohjad enda kätte Põlva Lootos, Jõgeva mehed suutsid harva tekitada survet ning ründasid põhiliselt kontrarünnakutega. Õnneks pidas Tähe vastu esimese poolaja, mis möödus enamjaolt kodumeeskonna ründelaviinidega.

Teisel poolajal juba nii hästi ei läinud, kui juba 4 minutit pärast lahtimängu suutis kodumeeskond juhtima minna. Lootos jätkas samasuguse survega ning ka järgmine värav oli kärme sündima, seisuks 2:0. Tähe suutis taas vastata vaid harvade kontrarünnakutega, kuid vilja need ei kandnud. Hoopis Põlva lõi oma kolmanda värava ning tundus, et Tähe ei saa sellest mängust midagi. Siiski suutsid ka külalised väravaarve avada, kui Kristjan Kuldmägi palli elegantselt üle Põlva väravavahi tõstis. Lõppseis 3:1 ja Tähe jäi teist korda punktideta.

 13. mänguvoorus kaotas ka teine Jõgevamaa meeskond, kui Põltsamaa Sport jäi võõrsil alla Türi Ganvixile 2:0. Tabelis tähendab see seda, et Türi jätkab liidrina ning edestab kolmandal kohal olevat Tähet juba kaheksa punktiga. Põltsamaa asetseb jätkuvalt kaheksandal kohal.

Järgmised liigamängud peetakse: Jõgeva SK Tähe ? Türi Ganvix pühapäeval kell 12.00 Jõgeva aleviku staadionil, Põltsamaa Sport ? FC Elva II laupäeval kell 12.00 Põltsamaa linnastaadionil.

 Sel nädalal peeti ka Jõgevamaa mv VI vooru kohtumisi, kus FC Jõgeva vandus kodus alla FC Tabiverele 1:7, Mustvee alistus SK Illile 1:4 ning Põltsamaa Sport alistas SK Tervise 6:3. Järgmise vooru kohtumised: Mustvee ? FC Jõgeva, SK Illi ? Põltsamaa Tervis, Põltsamaa Sport ? FC Tabivere. Kõik mängud toimuvad teisipäeval kell 18.30.

Aarne Sulg

blog comments powered by Disqus