Tähe võitis raskes mängus TTÜ-d

Eelmisel pühapäeval pidas Jõgeva SK Tähe saalihoki esindusmeeskond kohtumise eelmise hooaja finaalivastase TTÜ spordiklubiga. Hõbedale jäänud meeskonna mängupilt andis kinnitust sellest, et nad soovivad käesoleval hooajal Jõgeva võistkonnalt revanši saada. Kohtumise esimesel kolmandikul juhtiski TTÜ Jõgeva vastu 2:1.

Avakolmandiku lõpus sai korraliku löögi vastu pead Jõgeva väravavaht Gerno Rebane ning esialgu tundus, et noormees enam platsile ei naase. Tema asemel asus puurivahi kohale noor Kevin Tamm, kes sai ülesandega hästi hakkama. Siiski suutis Rebane toibuda ning otsustas mängu jätkata.

Teisel kolmandikul suutis Tähe end koguda, vahe tagasi teha ning isegi viimase kolmandiku eel juhtima minna. Siiski oli selge, et TTÜ Tähele võitu ei kingi. Kolmandiku teisel minutil tegi TTÜ ründaja Kristjan Puu tabloole taas viigiseisu. Seejärel viis Tähe ründaja Pavel Semjonov kodumeeskonna jällegi juhtima, kuid TTÜ ründaja Lassi Tornivaara suutis viis minutit enne kohtumise lõppu mängu jällegi viigistada. Vaid vähem kui minut enne kohtumise lõppu realiseeris Jõgeva võiduvärava Rein Kivi ning Jõgeva õnneks ei suutnud TTÜ sellele enam väravaga vastata.

Kohtumise parimaks tunnistati Pavel Semjonov Jõgeva meeskonnast, kes viskas ühe ning andis kaks väravani viinud söötu. Kolm väravat sai kirja Rein Kivi. Järgmise kohtumise peab Jõgeva Tähe 10. novembril, kui võõrsil kohtutakse Saku Fortunaga.