Tähe võitis hooaja avakohtumise läbi raskuste

Möödunud nädalavahetusel pidas JSK Selver/Tähe esindusmeeskond Eesti meistrivõistluste hooaja avakohtumise koduväljakul Eesti Maaülikooli võistkonna vastu, kus võit võeti läbi häda.

Laupäeval kohtus JSK Selver/Tähe värskelt komplekteeritud esindusmeeskond spordihoones Virtus EMÜ võistkonnaga. Jõgeva Tähe poolehoidjate meelehärmiks oli kodumeeskond maaülikooli vastu mängides üsna hädas. Esimesel kolmandikul jäädi 1:2 kaotusseisu ning parem ei olnud ka teise kolmandiku algus, kus EMÜ oma kontole veel ühe värava lisas.

Mängijad võtsid end kokku

Siiski suutsid Tähe mängijad end kokku võtta ning visata teise kolmandiku jooksul vastaste väravasse kolm palli. Viimast kolmandikku alustati 4:4 viigiseisult. Võiduvärav sündis siiski alles viis minutit enne mängu lõppu, mil Targo Treial oma võimaluse realiseeris. Treial tunnistati ka kogu mängu parimaks mängijaks, tema kontole jäi avakohtumisel kaks väravat. Eelmisel hooajal mängis Treial muide maaülikooli meeskonnas. Väravaid lõid sel kohtumisel veel Nikita Bõstrov ja Margus Guss.

Puurilukk päästis

Klubi treeneril Marko Saksingul oma meeskonnale selle mängu eest kiidusõnu ei jagunud. “Hea meel on, et võit tuli, kuid meie mäng logiseb igast küljest,” nentis ta, lisades, et võit tuli ka tänu väravavahi heale tööle.

“Kui Rainer Kalde poleks väravas olnud, oleks meil väga raskeks läinud,” tõdes treener. Suuri puudujääke on praegu ka SK Tähe kaitseliinis, sest Lauri Hõim, Tammi Kivi ja Hannes Pagi on vigastatud, Toomas Peterson viibib ajateenistuses ning Tanel Soidlal pole piisavalt aega trennis ja mängudel käia.

Sel laupäeval peetakse spordihoones Virtus järgmine Eesti meistrivõistluste kohtumine, kus Tähe vastaseks on SK Saku Fortuna. Kohtumise päeval tähistatakse ka SK Tähe kuueteistkümnendat sünnipäeva, mis tähendab, et lisaks spordielamusele saavad mängule kaasa elama tulnud ka  sünnipäevatorti. Kohtumine algab laupäeval, 15. oktoobril kell 18.00.