Tähe U13 koosseis tuli Eesti karikavõitjaks

 

Jõgeva saalihokiklubi Selver/Tähe U13 koosseis suutis läbi raskuste alagrupis ning ka play-off’is oma vastased alistada ning karikas võita.

Karikavõistlused algasid Jõgeva saalihokivõistkonnale üsna kergelt. Esimeses alagrupikohtumises võideti Jäneda SK võistkonda suurelt, lausa 10:0. Kohtumises tegid skoori Heino Avi, Andreas Õun, Ermo Narits, Nikita-Aleksander Šnurov, Lauri-Robert Indus, Meigo Soolep ja Mathias Einamann.

Alagrupi teine kohtumine ei läinud  aga Jõgeva poistel enam nii libedalt. Seekord oli Tähe poiste vastaseks Paide-Järva SHK võistkond. Esimeses mängupooles jäädi vastastele alla 3:0. Pärast pooltevahetust kasvatas Paide-Järva võistkond edu veel ühe värava võrra. Siis võtsid Jõgeva poisid end kokku ning viskasid järgemööda neli väravat. Vaatamata kõigile pingutustele, suutsid Paide-Järva poisid oma tahtmise peale suruda ning võitsid kohtumise 5:4.

Poolfinaalis oli SK Tähe vastaseks B-alagrupi võitja Sparta Team Favoriit. Mäng kujunes äärmiselt tasavägiseks, esimene mängupool jäi 3:3 viiki. Teisel poolel suutsid Tähe mängijad oma väravavõrgu puhtana hoida, visates samal ajal vastaste väravasse kaks palli. Kohtumise lõppskooriks jäi 5:3 JSK Selver/Tähe kasuks. Kohtumise resultatiivseim mängija oli Mathias Einamann, kes viskas kolm väravat ning andis ühe resultatiivse söödu. Skoori tegid Jõgeva poistest veel Nikita-Aleksander Šnurov ja Meigo Soolepp.

Finaalis kohtuti uuesti Paide-Järva poistega. Mängu algus kulges alagrupikohtumisele sarnaselt — Jõgeva poisid jäid 3:0 kaotusseisu. Puhkama mindi Paide-Järva 3:1 eduseisult. Mängu teisel poolel olid Jõgeva poisid leidnud uue mängurütmi ning Paide-Järva võistkonna väravasse virutati lausa viis palli. Oma värav suudeti samal ajal puhas hoida. Finaali tulemuseks jäi 6:3 SK Tähe poiste kasuks. Finaalis tegid skoori Mathias Einamann, Andreas Õun, Ermo Narits ja Raido Randoja.

Eesti karikavõitjaks tulid JSK Selver/Tähe U 13 koosseisus väravavaht Karl Kalm, kapten Mathias Einamann, Raido Randoja, Ermo Narits, Rene Hõim, Andreas Õun, Meigo Soolepp, Lauri-Robert Indus, Heino Avi, Nikita-Aleksander Šnurov, Endryko Kondel, Andre Laurimäe, Alex Guske, Steven Vend, Asso Kõuts ja treener Marko Saksing.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus