Tähe sai kirja võidu ja viigi

Mängus möödunud hooaja finaalivastase TTÜ võistkonnaga lõppes esimene kolmandikaeg Tähele tulemusega 2:1, teine 2:3 ja viimane 1:1. Kokkuvõttes mängisid kaks tugevat saalihokirivaali viiki. Tähe esindusmeeskonna ridadest tunnistati kohtumise parimaks Martin Karis.

“Käesoleval hooajal kohtusime TTÜ-ga esmakordselt möödunud sügisel ja siis olime vastasest tugevamad 6:4. Mõistagi pingutasime võidu nimel nüüdki, kuid paraku tuli seekord leppida viigiga. Olukorra tegi meile keeruliseks seegi, et kohtunik määras mitmele Tähe mängijale karistusminutid, mis meeskonna arvates oli aga ebaõiglane,” rääkis Tähe kapten Lauri Hõim.

Kohtumise Saku Fortuunaga võitis Tähe esindusmeeskond aga ülekaalukalt 12:3. Mängu resultatiivseimaks tunnistati Raul Kivi, kes lõi neli väravat ja andis kolm söötu. Samuti lõid väravaid ka Lauri Hõim, Margus Guss, Tammi Kivi ja Toomas Peterson, kes tuli esindusmeeskonda Tähe II koosseisust ja oma sportlikke võimeid edukalt arendanud on.

Hea päev Tähe esindusmeeskonnale oli ka 6. jaanuar, kui spordikeskuses Virtus asuval koduväljakul võideti 12:2 Tartu Ülikooli Akadeemilist Spordiklubi. Mängu resultatiivseima ja ühtlasi parima mängija tiitli pälvis Nikolai Roop, kes lõi kolm väravat ja andis kaks söötu. Esindusmeeskonna väravat kaitses meisterlikult Veiko Raudsepp. Tähe ja tema fännide võidurõõm pärast seda mängu oli iseäranis suur, sest möödunud aastal tuli TÜ Akadeemilisele spordiklubile kaotada.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus