Tähe sai Eesti meistriliigas kirja kaks võitu

Möödunud nädalavahetusel pidas JSK Selver/Tähe kaks Eesti meistriliiga kohtumist, kus mõlemad vastased suudeti alistada. Võidu sai kirja ka Tähe duubelmeeskond.

Tähe kodusaalis Virtuses võeti laupäeval vastu TTÜ SK/Team Exel meeskond. Mängu avakolmandikul suutis Tähe end kodupubliku ees tõestada, virutades vastaste väravasse kaks palli ning hoides samal ajal oma värava tühjana. Mängu teine kolmandik jäi väravatevaeseks, selle aja jooksul jõudsid ühe värava realiseerida TTÜ mängijad. Mängu muutus viimasel kolmandikul väga lahtiseks — palle sahistati mõlemasse väravavõrku. Siiski suutis kodumeeskond end viimasel kolmandikul maksma panna ja pööras mängu seisu lõplikult enese kasuks. Kohtumise lõppskooriks jäi 7:4. Kohtumises kogusid resultatiivsuspunkte Lauri Hõim, Valery Maslov, Vladimir Nurmi, Pavel Semenov ja Mario Paulus. Kohtumise parimaks tunnistati Tanel Soidla.

Pühapäeval kohtuti saalihokimeeskonnaga Viimsi Kepp. Selles kohtumises ei jätnud Jõgeva meeskond midagi juhuse hooleks ning alistas vastase kindlalt 6:3. Kõige enam avaldas Viimsi võistkond survet teisel kolmandikul, kui mõlemad meeskonnad jõudsid sooritada vaid ühe värava. Siiski ei andnud JSK Selver/Tähe meistriliigatabeli madalamal astmel paiknevale Viimsi võistkonnale võidulootustki. Kohtumise resultatiivseim ja ka üle platsi mees oli Valery Maslov. Pärast möödunud nädalavahetuse kohtumisi paikneb JSK Selver/Tähe Eesti meistriliiga tabelis kolmandal kohal, teda edestavad EMÜ ja SK Augur meeskonnad. Jõgeva Tähe jätkab Eesti meistriliiga kohtumisi uue aasta alguses.

Eduka meistriliiga kohtumise pidas maha ka Tähe duubelmeeskond. Jõgeva võistkonnal õnnestus alistada Bändidos/Team Hummel. JSK Selver/Tähe II võitis kohtumise seisuga 4:3. Resultatiivsuspunkte kogusid Tähe mängijatest Kalmer Koossalu, Aleksander Andrejev, Keijo Kalm, Kaspar Virkus ja Martin Tali.