Tähe saalihokipoiste üllatusvõidud

Spordiklubi Jõgeva Tähe võistkond Tähe 95 alistas kõik vastased Jõgeval peetud lõunatsooni Eesti Noorte Fatpipe meistrivõistluste esimese ringi mängudel.

Meeskond Tähe 95 võitis Eesti Noorte Fatpipe meistrivõistluste esimeses ringis  Tartu Saalihokikooli 6:4, Oru Põhikooli 3:2, meeskonda Valga Väike Välk 9:1 ja Paide-Järva SK 6:3. Kokku koguti 12 punkti. Võistkonna parimaks tunnistati Tarmo Kivisilla.

„Poisid mängisid hästi. Arvestades seda, et mitmed meeskonna liikmed on 1995. aastakäigust nooremad, võib võitusid pidada ka tõeliselt rõõmsaks üllatuseks,” ütles oma kasvandike kohta kiidusõnu treener Marko Saksing.

Võistkonnas Tähe 95 mängivad väravavaht Kevin Tamm ja Kristian Pint, Ken Pähn, Siim Sander Lõoke, Mathias Einamann, Aleksander Andrejev, Mikk Hõim, Andreas Õun, Sander Lehtme, Tarvo Kivisilla, Egert Kurg, Toomas Valk, Urmo Olesk, Joosep Moor, Karl Sander Poll, Erik Vadi ning Erki Teder.

 

Esindusmeeskonnal nii võidud kui kaotused

Tähe esindusmeeskond on Läti liiga viimastel mängudel saanud tunda nii võidurõõmu kui ka kaotusekibedust. Tähe esindusmeeskond võitis möödunud nädala kolmapäeva õhtul spordikeskuses Virtus Läti meistrivõistlusel Rubenet ) 9:8. Mängu normaalaeg lõppes 8:8, lahendust ei toonud ka lisaaeg. Karistusviskeid võitis Tähe aga 3:2 ning bulliti realiseerisid Ilmar Niitov ja Nikolai Roop. Väravaid viskasid mängus ka Valery Maslov, Raul Kivi, Targo Treial, Tanel Soidla, Pavel Semenov, Nikolai Roop ja Toomas Peterson, kes tunnistati meeskonna parimaks.

 

 

Möödunud laupäeval ja pühapäeval  peetud kohtumised lõppesid Tähe esindusmeeskonnale kaotusega. Võistkonnale FK Bauska alistuti 4:6. Tähe mängijatest tabasid vastase väravat Toomas Peterson, Valery Maslov ja Nikolai Roop. Meeskonnale Lielvarde  jäi Tähe aga alla 8:9. Selles kohtumises viskasid väravaid Nikolai Roop, Marko Saksing, Valery Maslov, Ats Püvi, Andro Sõber, ja Pavel Semenov, kes tunnistati meeskonna parimaks.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus