Tähe poisid võitsid karikavõistlused

Möödunud nädalavahetusel tuli JSK Selver/Tähe 99 vanuseastme poistevõistkond Eesti noorte saalihoki karikavõitjateks, kusjuures see koosseis pole tänavu kaotanud ühtegi kohtumist.

Alagrupi esimeses mängus oli Tähe noorte võistkond peajagu üle Aeg/Nooruse võistkonnast. Mängu esimeses pooles visati lausa 11 väravat ning teises pooles lisati sellele veel üks värav. Vastased Tähe väravavõrku sahistada ei suutnudki. Selles kohtumises viskas neli väravat Andreas Õun ning kaks väravat ja ühe väravasöödu suutis sooritada Nikita-Aleksander Šnurov.

Teises kohtumises oldi samuti tugevalt üle Paide-Järva SHK võistkonnast, mis võideti 14:5, poolajad vastavalt 7:2 ja 7:3 Tähele. Selles kohtumises tegi enim tööd Andreas Õun, kes viskas lausa kaheksa väravat ning andis ühe väravani viinud söödu. Kaks väravat ja kaks resultatiivset söötu andis Ermo Narits.

Poolfinaalis oli vastaseks Jäneda SK võistkond, mis võideti samuti probleemideta seisuga 6:2. Järjekordselt oli resultatiivseim poiss platsil Andreas Õun. Finaalis oli Tähe vastaseks taas Paide-Järva SHK võistkond, keda suudeti võita veel suureskoorilisemalt, kui alagrupi kohtumises. Mängu lõppskooriks jäi 16:4. Järjekordselt oli resultatiivseim poiss platsil Andreas Õun, kes kogus viie värava ja viie sööduga kümme resultatiivsuspunkti.

Karikavõitjaks tulid väravavaht Karl Kalm, kapten Andreas Õun, Ermo Narits, Rene Hõim, Remo Hõim, Lauri-Robert Indus, Heino Avi, Nikita-Aleksander Šnurov, Andre Laurimäe, Asso Kõuts, Alex Guske, Karl Kastan, Steven Vend, Tauri Voolaid, Aleks Deinekin ja treener Marko Saksing.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus