Tähe poisid täiendasid klubi auhinnakappi

Eelmisel nädalal tuli SK Tähele lisaks veel üks meistritiitel, kui meistrivõistlused võitis JSK Selver/Tähe U13 vanuseklassi võistkond.

Tähe U13 koosseis sai poolfinaalis 12:3 jagu SK Nooruse koosseisust. Resultatiivseim oli selles kohtumises Marcus Saksing, kes viskas kolm väravat ning andis ühe väravani viinud söödu. Finaalis võideti raskes mängus Paide-Järva võistkonda seisuga 10:5. Mängu alguses läksid Tähe poisid juhtima, kuid pärast kiiret edu jäädi kaotusseisu. Poisid ei andnud alla ning viskasid kuus väravat järjest ning seisuks tehti 8:5, millele lisati veel kaks väravat.

Jällegi oli resultatiivseim Marcus Saksing, kes viskas neli väravat ja andis ühe väravani viinud söödu. Eesti meistriks tulid: väravavahid Tanel Tammik ja Ilja Ivanov, kapten Steven Vend, Ermo Narits, Ken-Krister Uuspalu, Aleks Deinekin,Aleksander Udentsov, Marcus Saksing, Kristo Voitk, Raikki Luik, Heino Avi, Nikita-Aleksander Šnurov, Marco Suvi, Roman Andrejev, Alex Guske, Steven Vend, Petry Pükkenen ja treener Marko Saksing.

Neli Tähe võistkonna mängijat pälvisid ka eriauhinna. Lõuna grupi parimaks väravavahiks tunnistati Ilja Ivanov. Nikita-Aleksander Šnurov sai parima ründaja tiitli. Meistrivõistluste parima väravahi tiitel läks Tanel Tammikule ja väärtuslikuma mängija tiitel omistati Marcus Saksingule.

i

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus