Tähe poisid olid teises voorus võitmatud

Möödunud reedel pidas JSK Selver/Tähe 00 koosseis Tartus Eesti meistrivõistluste lõuna tsoonis kaks kohtumist, kus Jõgeva poisid olid mõlemas mängus vastastest peajagu üle.

Mängus EMÜ SK-ga suutsid Tähe mängijad viia oma võistkonna kohtumise esimesel poolel lausa 4:0 juhtima, EMÜ skoori avada ei suutnud. Kohtumise teine pool möödus samuti Tähe mängijate dikteerimisel. Mängu lõppskooriks jäi 8:1 Jõgeva Tähe kasuks. Kõige resultatiivsem oli selles kohtumises Nikita-Aleksander Šnurov, kes viskas kolm väravat ja andis kaks väravani viinud söötu.

Teises kohtumises oli Tähe poiste vastaseks Valga Välk/Tamsalu EBE ühisvõistkond, kellest olid Jõgeva mängijad veel kindlamalt üle. Kohtumine kestis vaid viisteist minutit, mille jooksul viskasid Tähe mängijad kolmteist väravat ning Valga/Tamsalu mängijad vaid ühe. Enim kogus resultatiivsuspunkte Alex Guske, kes viskas kolm väravat ja andis kaks resultatiivset söötu. See mäng oli Tähe jaoks nii edukas, et punktid said kaheteistkümnest mängijast kirja üheksa.

i

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus