Tähe noored võitsid meistrivõistluste põhiturniiri

Sakus toimunud meistrivõistluste etapil alistas Tähe võistkond 4:0 Tartu Ülikooli Spordiklubi, 2:1 Jäneda võistkonda, 9:2 Viskoosat ja seisuga 5:2 spordiklubi Aeg võistkonda. Mäng Järveotsa võistkonnaga lõppes viigiliselt 1:1.

Tähe noortevõistkonna kapten Ilmar Niitov tunnistati ka meeskonna parimaks mängijaks. Resultatiivsemateks mängijateks osutusid Ruslan Kabinets ja Siim Hõim.

«Nüüdseks on noorte meistrivõistluste põhiturniir lõppenud ja Tähele võidukalt. Meistrivõistluste play-off- mängud mängitakse 10. aprillil Jõgeval,» teatas treener Marko Saksing.

Sakus mängisid meistrivõistluste etapil ka 1991. vanuseklassi mängijad. SK Tähe võistkond kaotas spordiklubile Aeg 1:7, Jänedale 2.6, Ääsmäe spordiklubile 2:3. Saku võistkonnaga mängiti viiki 1:1. Tähe liikmetest lõid kõige rohkem väravaid Martin Moorits ja Gerno Rebane.

Marko Saksing pidas ebaedu põhjuseks asjaolu, et selle vanuseklassi Tähe võistkonna enamik mängijaid on nooremad kui vastasmeeskondades.

Sel laupäeval on spordikeskuses Virtus saalihoki täiskasvanute meistrivõistluste etapp. Laupäeval kell 10 kohtub Tähe II Tamsalu meeskonnaga ja kell 16.30 peab kaheksakordne Eesti meister Tähe esindusmeeskond mängu TTÜ-ga.

Pühapäeval on kell 15 esindusmeeskonna vastaseks SK Maitim ja kell 16.30 Tähe II vastaseks Jäneda/Koeru meeskond.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus