Tähe naiskond võitis Eesti meistrivõistluste põhiturniiri

“Algul ei saanud me mängu käima, viimasel kolmandikul olime aga vastasest selgesti tugevamad. Palju aitas ka viisikute muutmine,” kommenteeris kohtumist Saku Fortuna IIga Tähe naiskonna ründaja Marina Moshul, kes võidukalt lõppenud mängus ka värava lõi. Samuti tabasid vastase väravat Marika Dodjak ja Anu Tammiku, viimane koguni kahel korral.

Mängu parima tiitli pälvinud kapten Riin Budell aga arvas:

“Pühapäeval on meil vastutusrikas mäng Tartu Akadeemilise Spordiklubiga. Minu arvates on oluline, et suudaksime mängu tasakaalukalt alustada ja rapsivat stiili vältida.”

Mängus Tartu Akadeemilise SKga olid Tähe väravate autoriteks Minni Olesk ja Marika Dodjak. Kokkuvõttes lõppes pingeliselt kestnud mäng viigiga 2:2. Parimaks mängijaks tunnistati Kertu Ivanov.

Kahe Virtuses toimunud saalihokilahingu tulemusena on Tähe võistkond võitnud meistrivõistluste põhiturniiri.

“Üheksa põhiturniiri mängu lõppesid meil võiduga, neli viigiga ja kolm kaotusega. Kokku kogusime 22 punkti,” ütles kapten Riin Budell. “Tunnen, et hakkan kapteni rolliga juba harjuma. Palju kasu on eelmise kapteni Marina Moshuli nõuannetest ja toetavast suhtumisest,? märkis õrnemast soost saalihokimängijate liider.

Poolfinaalis saab Tähe naiskonna vastaseks Jäneda ja Tamsalu vahelise veerandfinaali võitja. Seoses põhiturniiri võitmisega Tähe naiskond ise veerandfinaalis mängima ei pea.

“Tähe tütarlapsed on mängivad tänavu väga hästi pidevalt omandatakse uusi kogemusi ja oskusi. Praegu on olemas kõik eeldused seekordsete meistrivõistluste võitmiseks. Kahtedelt meistrivõistlustelt on kuldmedal juba koju toodud,” arvas SK Tähe juhatuse esimees Marko Saksing, kes naiskonnale treeningute ajal ülesandeid annab ja juhiseid jagab. Mängude ajal on naiskonda juhendamas ja ergutamas aga peatreener Margus Guss, kellel endal viieaastased kogemused meistriliigas mängimisel.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus