Tähe naiskond kaotas poolfinaalis ka kolmanda kohtumise

Eesti naiste saalihoki meistrivõistluste poolfinaalseeria kolmandas kohtumises kaotas Jõgeva SK Tähe naiskond tulemusega 3:6 Sparta Spordiseltsile. Tähe naiskonnal seisab nüüd ees pronksikohtumine teise poolfinaali kaotajaga, seal juhib Eesti Maaülikool mulluse meistri Saku Fortuna vastu 2:1, viimase kohtumise võitis aga Saku 5:4.

Kui kaks eelmist vastasseisu põhiturniiri võitnud Sparta Spordiseltsi ja neljandaks jäänud Jõgeva Tähe vahel olid väga tasavägised ning lõppesid Sparta üheväravaliste võitudega (teises mängus läks võitja selgitamiseks vaja ka lisaaega), siis kolmandas kohtumises olid koduväljakul mänginud favoriidid kogu mängu selges ülekaalus.

Avakolmandiku võitis Sparta Diana Kaareste ja Katrin Saare väravatest 2:0 ning teise perioodi lõpuks juhiti juba 5:1. Sparta väravate autoriteks olid Kati Kütisaar, Sirli Nellis ja Merli Kaljuve, Tähe avavärava viskas Marika Dodjak. Viimase kolmandiku algul suurendas Merli Kaljuve Sparta eduseisu 6:1-le, mängu lõpus viskas aga järjest kaks väravat Anu Tammiku. Mõlemal juhul andis söödu Eleri Narits.

Jõgevalastest tunnistati mängu parimaks Marika Dodjak, spartalastest Darja Voog.

Treener Marko Saksingu juhendatavas naiskonnas tegid poolfinaalmängudes kaasa Kerttu Klaarman, Anu Tammiku, Kadi Korkmann, Riin Buddell, Karoliina Virkus, Kädi Sirel, Marika Dodjak, Kirsi Vaarmets, Jane Suvvi, Teele Randoja, Rimante Valancauskaite, Hanna-Riin Guske, Eleri Narits, Andrea Randmaa, Eneli Vadi, Triinu Saluste ja Sigrid Saaremäe.