Tähe mehed ja naised kaotasid

Möödunud nädalavahetusel pidas JSK Selver/Tähe esindusmeeskond ja naiskond Eesti meistrivõistluste kohtumised, kus mõlemal koosseisul tuli leppida kaotusega.

Esindusmeeskond oli sel korral vastamisi TTÜ SK saalihokiklubiga. Mängu alustasid Tähe mängijad väga särtsakalt, juba esimesel minutil viskas Raul Kivi Pavel Semenovi söödust kohtumise avavärava. Terve esimene kolmandik möödus võitluslikult, vaheldumisi sahistasid TTÜ ja ka Tähe mängijad vastase väravavõrku, puhkama mindi Jõgeva meeskonna eduseisult 3:2.

Teise kolmandiku algul viigistas seisu TTÜ ründaja Madis Leisner. Kohtumine jätkus Tähe dikteerimisel, kolmandiku lõppedes juhtis Tähe juba 7:4 ning mäng tundus olevat tehtud. Siiski lagunes Jõgeva meeskonna mäng üllatuslikult viimasel kolmandikul pea täielikult. Vastased tegid platsil, mis ise tahtsid, ning virutasid Jõgeva Tähe värava palle tihedalt täis. Lõppskooriks jäi hoopis 11:9 ning kohtumise võitis TTÜ.

Meestel ei jätku võhma

Klubi treeneri Marko Saksingu arvates pole kõigil Tähe mängijatel veel sellist füüsilist vormi, mis lubaks neil terve mängu hästi mängida. “Viga on ka see, et me ei oska mängida kolme viisikuga, viimasel kolmandikul tegime vahetuse ja võtsime ühe mängija juurde. See aga ei õigustanud ennast ning mäng lagunes täielikult,” nentis treener.

Samas on tal enda sõnul hea meel, et nüüdsest saab Tähe rivistuses uuesti kaasa teha ka Pavel Semenov. “Pavel tuleb järjest rohkem paremini mängu sisse ja loodame, et varsti on ta veel parem kui enne vigastust,” lisas Saksing. Veel tõstis klubi treener esile Nikolai Roobi, Mario Pauluse ja Alari Pagi mängu.

Tähega oodatakse liituma neide

Möödunud nädalavahetusel pidas oma Eesti meistrivõistluste avakohtumise ka JSK Selver/Tähe naiskond, kelle esimeseks vastaseks oli Eesti Maaülikooli SK võistkond. Avakohtumine Tähe naiskonnal just kuigi hästi ei õnnestunud. Vastu tuli võtta 1:9 kaotus, ainukese värava viskas Rimante Valancauskaite, kes tunnistati ka võistkonna parimaks.

“Naiskonnal andis tunda ikkagi vähene kogemus. Paljud on ju väga noored ja mängivad esimest aastat. Esimene ja viimane kolmandik olid normaalsed, teine jällegi kehv. Eks esimene ring on rohkem meeldetuletamine ja õppimine,” ütles klubi treener Marko Saksing, lisades, et ootab spordihuvilisi tütarlapsi treeningutele ning Jõgeva Tähe eest ka võistlema. Juba täna peetakse U19 vanusegrupi neidude Eesti meistrivõistluste esimene kohtumine Tamsalus.