Tähe kaotas taas Spartale, Lootus alustas esiliigas võidukalt

Eesti saalihoki meistriliiga mängus kaotas Jõgeva SK Tähe/Olivia esindusmeeskond Sparta Team Automaailmale 2:11 (1:2, 0:2, 1:7). Jõgeva SHK Lootus võitis esiliigaturniiri avamängus Valga Välku 16:6 (5:1, 5:2, 6:3).

Tähe avas reedel Tallinnas peetud kohtumise skoori kümnendal minutil Aleksander Andrejevi viskest. Avakolmandiku lõpuks juhtis Sparta 2:1 ning teisel perioodil suutis kodumeeskond edukalt ära kasutada ka mõlemad Tähe mängijate eemaldamisest saadud arvulised ülekaalud. 42. minutil vähendas Aleksander Andrejev Ilmar Niitovi söödust vahe kahele väravale. Sparta 4:2 eduseis püsis 46. minutini, viimase 14 mänguminuti jooksul viskasid võõrustajad aga seitse vastuseta jäänud väravat.

Tabeliseis: 1. Sparta Team Automaailm 9 p (4 mängust), 2. SK LINK/Saku 9 p (3), 3. TTÜ SK 7 p (4), 4. EMÜ SK 2 p (2), 5. Jõgeva SK Tähe/Olivia 0 p (5).

Laupäeval alustas Virtuse spordikeskuses uut hooaega ka esiliigaturniiril osalev Jõgeva SHK Lootus. Tippspordist loobunud endistest Tähe mängijatest ning Jõgeva saalihoki tulevikulootustest koosneva meeskonna eest viskasid kolm väravat Nikolai Roop ja Alex Guske, kaks väravat said enda kontosse Ats Püvi, Mario Paulus ja Alari Pagi, ühe Cris Aare, Siim Hõim, Nikita Bõstrov ja Kristo Voitk.

Tähe esindusmeeskond peab järgmise meistriliiga mängu 12. novembril Tallinnas TTÜ-ga, Lootus jätkab 25. novembril, kui minnakse vastamisi Bändidosega.