Tähe kaotas kodus esimesed punktid

Läks siiski teisiti. Mängu algul valdas palli enam SK10, kuid esimese veerandtunni möödudes hakkas rohkem mängu dikteerima kodus mänginud Tähe ning tartlased piirdusid ohtlike kontrarünnakutega. Rohkeid võimalusi oli mõlemal meeskonnal, parim siiski jõgevlastel, kui esmalt tabati posti ning hetk pärast seda kohe latti. Pall siiski teed väravasse ei leidnud ning mäng lõppes seisuga 0:0, mis sobis paremini SK10 meeskonnale.

Tähe mehed jätkavad Eesti meistrivõistlustel III liiga lõunasektsioonis endiselt kolmandal kohal. Esimene on jätkuvalt Viljandi JK Kodugaas, kes edestab Türi Ganvix?it.

Jõgeva SK Noorus 96 poisid alistasid eelmisel nädalal B1 II liigas kindlalt Tallinna Dünamo 1:7, kuid vandusid teisipäeval Jõgeval alla Lõuna-Lääne jalgpalluritele 1:3. D2 IV alagrupis alistasid Nooruse poisid Paide Spordi võõrsil suurelt 3:7.

Jõgevamaa jalgpalli meistrivõistluste II voorus võitis FC Jõgeva kodus Mustveed 8:1 ning Tabivere viigistas kodus Põltsamaa Spordiga 2:2. Põltsamaa Tervise ja Vaimastvere Illi vaheline kohtumine lükati edasi.

III vooru kohtumised toimuvad 12. juunil kell 18.30. Põltsamaa Tervis ja Mustvee mängivad Esku staadionil, SK Illi ja FC Tabivere Jõgeva aleviku staadionil ning Põltsamaa Sport ja FC Jõgeva Põltsamaa staadionil.

AARNE SULG

blog comments powered by Disqus