Tähe jätkab tabeliliidrina võidulainel

Pärast kodus saadud kahte järjestikust võitu ja tabeliliidriks tõusmist on JSK Selver/Tähe esindusmeeskond saanud tagasi ka enesekindluse mängus ning jätkab meistriliigas punktide kogumist.

Möödunud pühapäeval kohtus Tähe esindusmeeskond võõrsil Sparta Team/Automaailmaga. Kohtumine algas võõrustajate eduga. Kohtumise avavärava viskas Sparta ründaja Oliver Savi mängu kuuendal minutil. Seisu suutis küll viigistada Nikolai Roop, kuid pool minutit enne kolmandiku lõppu suutis Oliver Savi viia Sparta 2:1 juhtima.

Teisel kolmandikul ei lasknud Tähe mängijad vastaseid oma väravale ligi ning viisid oma võistkonna kahekümne minuti jooksul Spartast ette. Puhkama mindi seisult 3:2. Viimasel kolmandikul kasvatas Tähe meeskonna edu Pavel Semenov, kes realiseeris Andres Aamisepa söödu. Kohtumise viimastel minutitel mängisid mõlemad võistkonnad platsil neljakesi, sest Reijo Külvi Sparta ridadest ja Tähe mängija Sven Uue saadeti jõulise mängu eest pingile kaheminutilist karistust kandma. Olukorra suutis ära kasutada Tähe ründaja Pavel Semenov, kes tegi kohtumise lõppskooriks 5:2. Semenov valiti ka kohtumise parimaks mängijaks.