Tähe jaoks on Läti liiga hooaeg lõppenud

Möödunud laupäeval pidi SK Tähe kodusaalis Rubene meeskonnalt vastu võtma kolmanda veerandfinaali kaotuse ning leppima Läti meistriliiga viienda kohaga.

Mängu eel oli SK Tähe keerulises olukorras. Finaalturniiri jätkamiseks oli neil tarvis mäng kindlasti võita, sest varem oli Rubene saanud nende vastu juba kaks võitu. Mängu alustati hästi ja väravaterohkelt. Esimesel kolmandikul löödi üheksa väravat — viis SK Tähe ja neli Rubene. Ka teisel kolmandikul suutis Tähe oma eduseisu hoida, puhkama mindi seisult 6:5. Viimasel kolmandikul suutis siiski vastane oma tahtmise peale suruda ning lõpukolmandikul viskasid Rubene mängijad kolm väravat ja SK Tähe vaid ühe. Mäng lõppes kodumeeskonna 7:8 allajäämisega. Rubene võitis veerandfinaalid seisuga 3:0. SK Tähe lõppresultaadiks Läti meistriliigas on sarnaselt eelmisele hooajale viies koht.

Nüüdsest keskendub SK Tähe esindusmeeskond Eesti Meistriliiga mängudele. Möödunud nädalal lõpetati EMV põhiturniir esikohaga ning poolfinaalis minnakse vastamisi Eesti Maaülikooli meeskonnaga. Esimene kohtumine peetakse sel laupäeval Virtuse spordihallis, teine kohtumine  pühapäeval Tartus. Finaali pääsemiseks tuleb SK Tähel EMÜ võistkonda kolmel korral võita.