Tähe esindusvõistkond alustas meistrivõistlusi võiduga

Mängu algul oli võiduseisus eelmistel meistrivõistlustel pronksmedali võitnud Saku Fortuna. Seejärel lõid aga Jõgeva Tähe esindusvõistkonna mängijad kiiresti neli väravat. Paljude pealtvaatajate ja klubikaaslaste rõõmuks lõi kolm väravat Marko Saksing ja tunnistati mängu parimaks. Ühtlasi osutus kolmas värav kahesajandaks väravaks, mille Marko Saksing Eesti meistriliigas löönud. Kohtumisel Saku Fortunaga tabasid Tähe esindusmeeskonnast väravaid ka Ilmar Niitov, Lauri Hõim, Margus Guss, Targo Treial ja Siim Hõim. Tähe võitis mängu 8:3. Oskuslikku tööd väravavahina tegi Markus Mekk, kes selles meistrivõistluste mängus esmakordselt Tähe väravat kaitses.

Peale Eesti meistrivõistluste osaleb Tähe esindusmeeskond tänavu ka Läti meistrivõistlustel. Homme kell 18 toimubki Spordikeskuses Virtus Läti meistriliiga mäng, kus Tähe vastaseks on spordiklubi FK Riga.

?Loodame, et rahvusvahelisest spordielamusest tuleb osa saama saalitäis pealtvaatajaid,” lausus SK Tähe treener ja ründemängija Marko Saksing. 

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus