Tähe esindusmeeskond võitis TTÜ võistkonda

Möödunud laupäeval võttis JSK Selver/Tähe esindusmeeskond võõrsil lisaajal väärtusliku võidu TTÜ meeskonna üle ning nihkus tabeli liidrile lähemale.

Kohtumise alguses viisid TTÜ mängijad kodumeeskonna 2:0 juhtima, kuid nende eduseeria lõpetasid Tähe mängijad üsna pea. Esimese kolmandiku lõpus oli seis juba 4:2 Jõgeva Tähe kasuks.

Teine kolmandik möödus väravatevaesemalt, Tähe mängijad jõudsid järgneva kahekümne minuti jooksul visata kaks ning TTÜ mängijad ühe värava. Puhkama mindi Tähe 6:3 eduseisult. Viimasel kolmandikul lasksid aga Tähe mängijad oma edu käest.

Kohtumise normaalaja viimase kuue minutiga tegid TTÜ mängijad puhta töö ning jõudsid 9:9 viigini. Kohtumise võitja tuli otsustada lisaajal, kus esimese väravani jõudis Tähe ründaja Pavel Semenov, kes lõpetas kohtumise lisaaja teisel minutil seisuga 10:9. Tähe mängijatest oligi selles kohtumises parim viimase värava autor Pavel Semenov, kes kogus terve kohtumise jooksul seitse resultatiivsuspunkti.