Tähe esindusmeeskond võitis Eesti karikavõistlused saalihokis

Möödunud laupäeva õhtul spordikeskuses Virtus toimunud Eesti karikavõistluse finaalmängus võitis Jõgeva Tähe esindusmeeskond spordiklubi Augur võistkonda 4:1.

Karikavõistluste finaalmängu avas Jõgeva Tähest tuule tiibadesse saanud ning praegune Auguri mängija Andro Sõber. Esimesel kolmandikul oldi vastasest tugevam  2:1  ning teisel ja kolmandal 1:0. Lõpptulemusena võideti SK Augur 4:1. Tähe mängijatest osutusid resultatiivsemateks kolm väravat löönud Paavel Semenov ja ühe värava autor Raul Kivi ning söötude andjad Lauri Hõim, Hannes Pagi ja Valery Maslov.

Eesti Karikavõistlused võitnud Jõgeva Tähe esindusmeeskonda autasustasid Jõgeva linnapea Viktor Svjatõsev, abilinnapea Kalmer Lain ning SK Tähe juhatuse liige Aita Saksing. Õnnitlemas oli ka SK Tähe suurtoetaja  Priit Saksing. Karikavõistluste parimaks väravavahiks ja ründajaks tunnistati SK Tähe liikmed Rainer Kalde ja Pavel Semenov. Edukaima kaitsja tiitli pälvis aga SK Augur sportlane Andro Sõber.

“See oli alanud hooaja esimene mäng. Vastase võitmine polnud just väga keeruline, pealegi ei mänginud Augur täies koosseisus. Meie kasutasime sama taktikat, millega lõpetasime eelmise hooaja,” ütles Tähe esindusmeeskonna kapten Lauri Hõim. “Eesti Karikavõistluste võitmine annab uue mänguperioodi  alguseks meile positiivse laengu. Meie tehnika tahaks aga veel lihvimist,” lisas esindusmeeskonna mängija Raul Kivi

Ka SK Tähe juhatuse esimehe Marko Saksingu sõnul võinuks finaalmängus vähem rabedust olla. “Tublit tööd tegid meie väravavahid Rainer Kalde ja Tõnis Vähi. Kahju, et Eesti karika finaalis ei saanud hüppeliigse vigastuse tõttu kaasa mängida Alari Pagi. Soovime võistkonnakaaslasele kiiret paranemist ja peatset naasmist spordiellu,” lisas ta. 

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus