Tähe esindusmeeskond tõusis Eesti meistrivõistluste liidriks

Möödunud nädalal alistas spordiklubi Tähe esindusmeeskond Eesti meistriliiga  meeskonnad Augur/A&A Kinnisvara ja Sparta Spordiseltsi ja tõusis meistrivõistluste edetabeli liidriks.

Laupäevase kohtumise Augur/A&A Kinnisvara meeskonnaga võitis Tähe esindusmeeskond märkimisväärse punktivahega 10:3.

Eriliselt paistis mängus silma Margus Guss, kes viskaks kolm väravat ja tunnistati ka meeskonna parimaks. Selles mängus jõudis Guss kahesajanda  resultatiivsuspunktini Eesti meistriliiga, kokku on ta visanud 115 väravat ja andnud 86 söötu. Pühapäeval alistas Tähe esindusmeeskond aga silmapaistva punktivahega 11:1 Sparta Spordiseltsi. Kaks väravat viskasid Alari Pagi ja Sander Kinks ja vastase väravat tabasid ka Valery Maslov, Margus Guss, Nikolai Roop, Ilmar Niitov, Tanel Soidla ja Marko Saksing, kes ka kolm söötu andis. Meeskonna parimaks tunnistati Targo Treial.

Läti meistrivõistlustel kohtus  Tähe esindusmeeskond ülemöödunud nädalal Lätis Kekava võistkonnaga, kellele kaotati napilt  7:8.  “Mängule oli tulihingeliselt kaasa elamas ka bussitäis Tähe fänne. Sõit sai teoks tänu meid toetavatele  firmadele Kivikuvand, S.P. M Invest ja Jõgeva Gaas ja tõsistele spordisõpradele Kalmer Lainile ja Aivar Tammsaarele,” lausus SK Tähe juhatuse esimees Marko Saksing.

Nädalavahetus oli võidukas ka meeskonnale Tähe II, kes võitis spordikeskuses Virtus meeskonda Printcenter/Pro Sura võistkonda 6:3.  Rauno  Roos ja Algis Uiga viskasid kaks väravat, palli lõid vastase väravasse ka Martin Tali ja Rauno Vadi.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus