Tähe esindusmeeskond sai kodusaalis valusa kaotuse

Laupäeval pidas JSK Selver/Tähe esindusmeeskond meistriliiga kohtumise TTÜ vastu. Jõgeva võistkond ei suutnud paraku oma mängu käima saada ning vastu tuli võtta suureskooriline kaotus.

Tähe mäng oli algusest peale katastroofiline, rünnakut ei suudetud üles võtta ja kaitse oli olematu. Esimese kolmandikuga suutis Tähe rivistusest ainukese värava realiseerida Pavel Semenov, kellele andis söödu Sander Lehtme. Samas jõudsid TTÜ mängijad esimese kahekümne minuti jooksul visata lausa viis väravat.

“Kaitsemäng logises täielikult. Kõik, mida enne mängu rääkisin, tehti vastupidi,” kommenteeris kohtumist Tähe treener Marko Saksing. Teise kolmandiku alguses jäi Jõgeva võistkond lausa 1:6 kaotusseisu ning sellest oli juba väga raske välja tulla. Lootusetust seisust hoolimata püüdsid Jõgeva mängijad TTÜ-d küll survestada, kuid pealinna klubi oli Jõgeva meestest sel korral peajagu üle. Kohtumine lõppes Tähe poolt vaadatuna seisuga 3:9.

“Kindlasti andis tunda, et Raul ja Tammi kaasa ei mänginud ning paljud mängisid väikeste vigastustega,” märkis Tähe treener Marko Saksing, lisades, et treeningutel osaleb vähe mängijaid, sest suurem osa koosseisust on kas vigastatud või ei saa töökohustuste pärast trenni tulla.

Üheks suureks miinuseks tõi Saksing välja korraliku tsentri puudumise “Ilmar (Niitov-toim.)mängib selle koha peal hästi aga tema kasutegur tuleb rohkem välja äärel mängides,” selgitas klubi treener. Varasematel hooaegadel mängis Tähe rivistuses sellel positsioonil Alari Pagi, kes nüüdsest on saalihoki mängimisest loobunud ning kelle kohta pole seni veel keegi vääriliselt täitnud.

Kui möödunud kohtumine oli Jõgeva fännide jaoks paras õudusunenägu, siis klubi treeneri Marko Saksingu arvates võib eelseisev nädalavahetus kujuneda veelgi keerulisemaks. Laupäeval mängib Tähe kodusaalis maaülikooli spordiklubi võistkonnaga ning pühapäeval on nende vastaseks Sparta Team/Automaailm. Nendes kohtumistes ei tee kindlasti kaasa ühed Tähe võtmemängijad Rein Kivi ja Pavel Semenov ning kahtlane on ka Raul Kivi osalemine. Samuti on vigastusega rivist väljas Martin Karis. Siiski on lootust, et nädalavahetusel astuvad Tähe rivistuses üles Roland Songisepp ja vastselt klubiga liitunud Andres Aamisepp.