Tähe esindusmeeskond sai Eesti meistrivõistlustel teise võidu

Möödunud nädalavahetusel võitis spordiklubi Tähe esindusmeeskond saalihoki Eesti meistriliigas Saku Fortuunat tulemusega 8:6.

Kohtumisel Saku Fortuunaga lõppesid Tähe esindusmeeskonnal esimene ja teine kolmandik kaotustega 1:2 ja 2:3. Seevastu kolmas kolmandik oldi vastasest tugevamad 5:1 ja mäng võideti 8:6.

Tähe koosseisust lõid kaks väravat Marko Saksing ja Nikolai Roop ning ühe värava Toomas Peterson, Kaido Ingver, Keio Kanna ja Targo Treial, kes tunnistati ka parimaks mängijaks.

“Mäng 2007./2008. aasta hooaja pronksiomaniku Saku Fortuunaga osutus üsnagi pingeliseks. Algul oli raskusi mängus initsiatiivi enda kätte saamisega, õnneks suutsime end kokku võtta,” kommenteeris SK Tähe peatreener ja spordiklubi juhatuse esimees Marko Saksing.

Saalihoki Eesti meistrivõistluste edetabelit juhib 9 punktiga meeskond Augur, kes on mänginud kolm mängu ja need võitnud. Võrdselt 6 punktiga järgnevad meister TTÜ, kellel kirjas üks kaotus ja kaks võitu, ning Tähe esindusmeeskond, kellel praeguseks mängitud ja ka võidetud kaks mängu.