Tähe esindusmeeskond lõpetas aasta võiduga

Saalihoki meistriliigas lõpetas Jõgeva SK Tähe/Olivia esindusmeeskond aasta võidukalt, kui  29. detsembril alistati kodusaalis Eesti Maaülikooli SK tulemusega 7:5. See oli meeskondade kolmas omavaheline mäng tänavusel liigaturniiril ja Jõgeva sai kolmanda võidu.


Jõgeva meeskonna poolt olid kahe väravaga edukamad Kristjan Puu ja Peteris Freimanis. Ühe tabamuse said kirja Andreas Õun, Joel Ekroos ja Lauri-Robert Indus.

Jõgeva SK Tähe/Olivia hoiab meistriliigas nelja meeskonna konkurentsis teist kohta. Viiest mängust on võidetud kolm ja tabelis on 9 punkti. Liidriks on täiseduga (15 punkti) jätkav Sparta Team Automaailm. Viiest mängust 6 punkti kogunud TalTech on kolmas. Viimane meeskond võetakse kodusaalis järgmises mängus vastu 19. jaanuaril.

Esiliiga B-grupis on Jõgeva meeskond SHK Lootus 6 punktiga neljas. Viiest mängust võideti avaringis kaks kohtumist. Tabelit juhib Eesti Maaülikooli II meeskond.

Naiste esiliigas kuulub SK Mustveele hetkel neljas koht. Neljast mängust on võidetud kolm ja kaotatud üks. Liiga liider on Finnish Flash 10 punktiga.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus