Tähe esindusmeeskond loodab meistritiitli endale napsata

Võistkondadest pole Jõgeva maakonnas JSK Tähe/Selver esindusmeeskonnale vastast, klubi tegutsemise algusest saadik on  Jõgeva saalihokivõistkond olnud Eesti meistrivõistluste finaalis, erandiks vaid möödunud aasta, mil tuli leppida kolmanda kohaga.

 

Ka klubi treener Marko Saksing tõdes, et ei saa esindusmeeskonna esinemisega möödunud hooajal päris rahule jääda. “Oli palju vigastusi, mis rikkusid meie plaanid ja andsid suure tagasilöögi meeste mängutulemustele,” rääkis Saksing, kiites samas noorte koosseisude saavutusi möödunud hooajal. Eelduste kohaselt kasvavad sealt ka tublid esindusmeeskonna mängijad.

Raskuste kiuste pole  Tähe mängijad ja juhtkond unistust Eesti meistritiitlist maha matnud. Klubi treener kinnitas, et soodsate juhuste kokkulangemisel on JSK Selver/Tähe esindusmeeskonnal täiesti reaalne lootus tulla taas kord Eesti meistriks.

“Kõige tähtsam on tervis, järelikult ei tohi endale tekitada vigastusi. Samas tuleb mängijatel parandada füüsilist vormi ning kaitsemängu,” ütles meistritiitlivalemi märksõnad välja Marko Saksing. Praegu asub esindusmeeskond meistrivõistluste tabelis teisel kohal. Tabeli liidrist TTÜ-st lahutab neid neli punkti.

Kuigi Tähe eesmärk on olla parim kogu vabariigis, ei alaväärista saalihokivõistkond maakonna parima võistkonna tiitlit. “Oleme katsunud olla tipus vabariigis ja tahame olla parimad ka Jõgevamaal. Kindlasti on nii minul kui mängijatel väga hea meel selle üle, et oleme seni olnud parimad,” kinnitas Saksing. 

JSK Selver/Tähe võistkondade 2011. aasta saavutused

EMV meistriliiga III koht

EMV U19 vanuseklassi III koht

EMV U17 vanuseklassi I koht

EMV U15 vanuseklassi II koht

EMV U13 vanuseklassi II koht

EMV U11 vanuseklassi I koht

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus