Tähe esindusmeeskond kindlustas põhiturniiri võidu

Möödunud nädalavahetusel pidas JSK Selver/Tähe kohtumise EMÜ vastu, keda suudeti lisaajal võita. Tänu sellele kindlustas Tähe esindusmeeskond meistriliiga põhiturniiri võidu juba kaks vooru enne turniiri lõppu.

Võit saavutati siiski üsna raskelt. Kohtumise avakolmandikul mindi küll 3:2 juhtima ning teise kolmandiku lõpuks oli seis juba 5:3 Tähe kasuks, viimasel kolmandikul lasti aga mängujärg käest ning normaalaeg lõppes 8:8 viigiseisuga.

Lisaajal tuli Tähe võistkonnal kõvasti vaeva näha, et võiduvärav saada. Alles neljandal lisaminutil suutis Mario Paulus Pavel Semenovi söödu väravaks realiseerida. Selle tulemusega kindlustas Tähe esindusmeeskond kaheaastase pausi järel põhiturniiri võidu. Kohtumise resultatiivseim ning sellega ka parim mängija oli Tähe ridades Pavel Semenov, kes viskas kolm väravat ja andis kolm väravani viinud söötu. Kolm väravat viskas Mario Paulus, kaks väravat Raul Kivi ning ühe Nikolai Roop. Resultatiivsuspunkte kogusid ka Lauri Hõim ja Hannes Pagi, kes mõlemad andsid ühe väravani viinud söödu.

Põhiturniiril on Tähel pidamata veel kaks kohtumist, kus vastasteks Sparta Team/Automaailm ja Saku Fortuna. Sel laupäeval võõrustab Tähe oma koduväljakul Sparta meeskonda ning Sakuga mängitakse üheksandal märtsil võõrsil.