Tähe esindusmeeskond alistas valitseva Eesti meistri

Möödunud laupäeval spordikeskuses Virtus toimunud saalihoki  Eesti meistrivõistluste kohtumises võitis spordiklubi Jõgeva Tähe esindusmeeskond valitsevat Eesti meistrit TTÜ Team Exelit 7:4. Tähe klubis mängivad 1992. aastakäigu poisid võitsid aga U-17 karikavõistlused.

 

Mängus TTÜ Team Exeliga võitis Tähe esindusmeeskond esimese kolmandiku 2:2 ning teise 3:0 ning kolmas kolmandik lõppes viigiliselt 2:2. Tähe koosseisust viskasid  Valery Maslov kolm ning Pavel Semenov ja Vladimir  Nurmi kaks väravat.  Sööte andsid Valery Maslov ja Lauri Hõim kaks ning Merlis Kärson, Pavel Semenov ja Nikita Bõstrov ühe korral.

“Kohtumise eel valitseva Eesti meistriga oli meil piisavalt eneseusku ja kindlameelsust. Nii suutsimegi mängu üldjoontes pidevalt oma kontrolli all hoida. Piisavalt energiat saime ka fännide hoogsast kaasaelamisest. Kahe tugeva vastase Tähe ja TTÜ Team Exeli kohtumine oli toonud Virtusesse sadu pealtvaatajaid,” ütles Tähe kapten Lauri Hõim.

“Edukalt lõppenud mäng korduva finaalivastasega annab Tähele rohkesti positiivset toonust, ” kinnitas esindusmeeskonna treener ja ründemängija Marko Saksing.

Tähe esindusmeeskonna ja TTÜ Team Exel vahelise kohtumise parimaks mängijaks tunnistati esmakordselt Tähe koosseisus mänginud Vladimir Nurmi. “Vladimir paistis silma just oma meisterliku mängutehnika poolest,” ütles Marko Saksing.

Eesti meistriliiga üldtabelis on praeguse seisuga Tähe esindusmeeskonnal ja Auguril mõlemal 18 punkti. Suuremate punktivahede tõttu on aga Augur esimesel ja Tähe esindusmeeskond teise kohal. Neile järgnevad TTÜ Team Exel, Saku, Kalev, Autom, TÜ ASK ja Jäneda.

Heaks uudiseks spordiklubile Jõgeva Tähe oli ka 1992. aastakäigu poiste võit U-17 karikavõistlustel. Otsustavas mängus alistati karistusvisetega Keila SHK. Karikavõitjaks tulid meeskonna kapten Sander Kinks, Gerno Rebane, Sten Kõiv, Keijo Kalm, Kalmer Koossalu, Siim Selgis, Taavi Hansing, Madis- Karli Koppel, Silver Nork, Kaspar Virkus ja Artur Rimkevicius. Parimaks väravavahiks tunnistati Gerno Rebane ja kaitsjaks Sander Kinks. Võistkonna treener on Marko Saksing.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus