Tähe duubelvõistkond jätkab võidulainel

Saalihoki esiliigas mängiv JSK Selver/Tähe II sai aasta alguses peetud kohtumistel kaks kindlat võitu. Kaks nädalat tagasi alistati SK Viskoosa ja pühapäeval saadi ülivõimsalt jagu SK Jäneda võistkonnast.

Kohtumine SK Viskoosa vastu oli väga tasavägine. Esimene ja teine kolmandik mängiti viiki. Viimast kolmandikku alustati seisult 5:5 ning poolteist minutit pärast kolmandiku algust suutis Viskoosa juhtima minna. Siiski oli nende edu üürike, sest napilt kümme sekundit hiljem viskas Sven Uue Kaspar Virkuse söödust seisuks 6:6. Kuigi Viskoosa hakkas Tähele kõvasti vastu, sai Jõgeva meeskond oma mängu paremini käima ning kohtumine võideti 10:8. Tähe resultatiivseim oli Sven Uue, kes viskas neli väravat ja andis kaks väravani viinud söötu.

Pühapäeval oli SK Tähe duubelmeeskond peajagu üle SK Jäneda võistkonnast. Teise kolmandiku lõpuks oli võit juba kindel, sest puhkama mindi Tähe 9:1 eduseisult. Viimasel kolmandikul suutsid Jäneda noormehed oma skoori veel kahe värava võrra kasvatada, kuid Tähe mängijad viskasid vastuseks Jäneda väravasse veel kuus palli. Mäng lõppes Tähe 15:3 võiduga.

Kohtumise parimaks tunnistati Mathias Einamann, kes viskas kaks väravat ja andis ühe väravani viinud söödu. Enim resultatiivsuspunkte kogus järjekordselt Sven Uue, kes viskas kolm väravat ja andis neli väravani viinud söötu. Hetkel asub JSK Selver/Tähe II meeskond esiliiga tabelis kümne võistkonna hulgas viiendal kohal.