Tähe alustas suureskoorilise võiduga

Jõgeva SK Tähe esindusmeeskond saalihokis alustas laupäeva õhtul Eesti meistrivõistlusi, kui alistas Virtuse spordikeskuse kodusaalis Tallinna meeskonna KAMA2 15:0 (6:0, 4:0, 5:0).

Vastane pidas Tähe rünnakutele vastu esimesed kümme minutit, sest Sven Uue avas skoori alles siis, kui mängitud oli 9.36. Edasi läks aga juba lihtsamaks ja külalised ei suutnud nõrgendatud ning noorendatud koosseisuga mänginud Jõgevale mingitki vastupanu osutada.

Kõige resultatiivsemaks kujunes esimese kolmandiku eelviimane minut, mil Tähe mängijad viskasid 31 sekundi jooksul kolm väravat.

Tähe meeskonna poolt oli resultatiivseim mängija Sven Uue, kes tegi viis väravat ja andis kaks tulemuslikku söötu. Ehk siis kokku seitse punkti. Mathias Einaman teenis 5 (1+4) ja Andreas Õun 4 (2+2) resultatiivsuspunkti. Noormängija Rome Andro Moora tegi mängus kaks väravat.

Kuna saalihokiliit ühendas käesoleva hooaja meistrivõistlusteks meistri- ja esiliiga, siis võib arvata, et taolisi suureskoorilisi tulemusi pakub eelseisev hooaeg veelgi. Kindlasti ei paku sellised ühepoolsed mängud aga pinget mängijatele ja publikule.

Kuid juba sel laupäeval läheb põnevaks, kui Tähe/Olivia meeskond peab esimese kodumängu Läti meistrivõistluste esiliiga turniiril. Kell 18 algava kohtumisega tähistatakse ühtlasi ka klubi sünnipäeva. Mängijaid, külalisi ja publikut ootab sünnipäevatort.