Tähe alustas hooaega uue nime ja koosseisuga

Möödunud nädalavahetusel pidas sellest hooajast JSK Selver/Tähe nime kandev saalihoki esindusmeeskond esimesed kohtumised Läti liigas, kus võideti Lielvarde võistkonda ning Ulbroka meeskonnalt tuli vastu võtta kaotus.

 

Sellest hooajast kannab varem JSK Tähe meeskond nime JSK Selver/Tähe. Nimemuutus oli tingitud sellest, et meeskonna üks sponsoreid Selver oli nõus klubi toetama vaid tingimusel, et võistkonna nimes ka kaubandusketi nimi kirjas oleks.

Teine oluline muutus on klubi koosseisus. Esindusmeeskonnast lahkusid Targo Treial, Tõnis Vainomäe, Jarmo Walther ja Sven Kõiv. Meeskonnaga liitusid sellest hooajast Sven Uue, Siim Selgis, Kaspar Virkus, Kalmer Koossalu, Raido Moor, Rauno Vadi, Vaiko Vadi, Jüri Narits, Martin Tali ja Siim Sommer. Klubi treener Marko Saksing rääkis Vooremaale, et koosseisuga on SK Tähel veidi raskusi, sest paljud mängijad on Soomes tööl.

Esimene mäng peeti eelmisel laupäeval võõrsil Lielvarde meeskonnaga. Väravaterohkes mängus jäi peale Jõgeva meeskond. Kohtumise lõpuskooriks oli 12:5. „Olime Lätis vaid üheteistkümne mängija ja ühe väravavahiga,” selgitas Saksing. Juba esimeses mängus sai viga Lauri Hõim.

Pühapäeval mängiti Ulbroka meeskonnaga ning selles kohtumises ei saanud lisaks Hõimule vigastuse tõttu kaasa teha ka Ilmar Niitov. Seega oli platsimängijaid teises kohtumises vaid üheksa. Selles mängus tuli Selver/Tähe meeskonnal leppida 1:6 kaotusega. Jõgeva meeskonna auvärava tegi Valery Maslov, resultatiivsuspuntki sai kirja ka Marko Saksing. Esimestes mängudes tegid uutest mängijatest kaasa Siim Selgis, Sander Kinks ja Raido Moor. Võistkonna treener Saksing jäi värskete esindusmeeskonna mängijatega rahule.

Sel aastal soovib JSK Selver/Tähe meeskonna treener jõuda Läti liigas nelja parema hulka ning Eesti meistrivõistlustel mängida finaalis. „Praegu on koosseisuga keeruline. Nagu juba mainisin, peavad paljud mehed Soomes töötama, sest Eestis lihtsalt pole tööd,” selgitas Saksing ning lisas, et põhikoosseis mängib peamiselt Läti liiga mängudel. Eesti meistrivõistluste kohtumistel annab treener noortele rohkem mänguaega.

i

EILI KOITLA

JSK Selver/Tähe esindusmeeskond 2010/2011

Väravavahid

#1 Tõnis Vähi

#20 Rainer Kalde

Kaitsjad

#14 Lauri Hõim (kapten)

#16 Hannes Pagi

#17 Ats Püvi

#22 Siim Selgis

#24 Sander Kinks

#27 Nikita Bõstrov

#32 Tanel Soidla

#33 Toomas Peterson

#38 Jüri Narits

#88 Tammi Kivi

Ründajad

#2 Sven Uue

#3 Kaspar Virkus

#8 Nikolai Roop

#10 Raul Kivi

#11 Marko Saksing

#12 Raido Moor

#13 Siim Hõim

#15 Kalmer Koossalu

#18 Merlis Kärson

#19 Mario Paulus

#21 Alari Pagi

#23 Kaido Ingver

#28 Ilmar Niitov

#40 Rauno Vadi

#52 Vaiko Vadi

#58 Valery Maslov

#69 Margus Guss

#79 Pavel Semenov

#87 Siim Sommer

#91 Martin Tali

Treener

Marko Saksing

 

blog comments powered by Disqus