Tähe alistas liidri raskusteta

Mäng algas küllaltki ettevaatlikult, kuid liikus sujuvalt Tähe kontrolli alla. Esimese poolaja lõpuks oli kodumeeskond selgelt parem ning seda suudeti ka näidata, kui väravavahiga silmitsi saanud Kristjan Kuldmägi palli külma närviga alla nurka saatis. See oli ka esimese poole viimane tegevus, sest kohe kõlas ka vaheajavile.

Teisel poolajal tulid jõgevlased platsile palju innukamalt kui Türi mängijad ning see andis end tunda ka mänguprotokollis ? lühikese vahega lõid ilusad väravad Sten Juhanson ning meeskonna veteran Eduard Lehtmets. Siis kogusid end ka külalised ning hakkasid mängu ehitama. Tähe pani rohkem rõhku kontrarünnakutele. Ühe neist suutis Jõgeva ka ära kasutada, kui oma teise värava sai kirja Kuldmägi.

Mängu lõpuks tõmbus tähe juba täiesti kaitsesse ja üritati hoida taga nulli. Siiski see ei õnnestunud, kui mängu viimase tegevusena sai värava ka Türi Ganvix. Tähe jätkab endiselt kolmandal kohal. Järgmiseks mänguks sõidetakse Elvasse, kus kohtutakse FC Elva II?ga, kes kodus alistati 5:0.

Jõgevamaa meistrivõistlustel peeti teisipäeval VII voor. Selle tulemused: SK Illi ? Põltsamaa Tervis 9:0, Mustvee ? FC Jõgeva 1:1 ning Põltsamaa Sport ? FC Tabivere 4:2. Järgmine nädal kohtuvad: Mustvee ? Põltsamaa Tervis, FC Tabivere ? SK Illi ning FC Jõgeva ? Põltsamaa Sport. Mängud toimuvad teisipäeval kell 18.30.

AARNE SULG

blog comments powered by Disqus