Tabiveres taas talimängud

Tabivere Rahvaspordiklubi alustas traditsiooniliste talimängudega. Tänavused mängud on järjekorras neljandad.

Spordivõistlused, kus kavas jõukatsumised pea kõigil aladel, mida talvel võimalik harrastada, on iga aastaga pisut laienenud-täienenud. Alguses ühel päeval toimunud valla asutuste ja ettevõtete vahelisest jõukatsumisest on selleks aastaks saanud neljaetapilised võistlused. Esimene etapp sai teoks 10. jaanuaril Tabivere Gümnaasiumi võimlas, aladeks sisekergejõustik, kabe ja lauatennis.

Osales 12 võistkonda ja “rebimine” edetabeli paremate kohtade eest oli mängude peakohtuniku, Tabivere Rahvaspordiklubi juhatuse esimehe Toomas Rosenbergi sõnul tihe. Esimese etapi järel juhib Tabivere Gümnaasiumi võistkond 26 kohapunktiga, järgnevad Äksi Puhkemaja 25 ja Tabivere päästekomando 24 punktiga.

“Neljaetapilisteks muutsime mängud osalejate soovil. Nimelt tahavad paljud maletajad ka kabes võistelda, ühel päeval ja erineval kellaajal neid võistlusi läbi viia ei võimaldanud ajakava. Samuti sooviti mängude kavasse uusi alasid lisada, näiteks sisekergejõustikku ja sulgpalli. Oluline on ka see, et nelja etapi puhul hajuvad võistlused jaanuari ja veebruari peale ja nii on meil rohkem lootust ka lumele “pihta saada”, et oleks võimalik suusatadagi,” põhjendas Toomas Rosenberg talimängude laienemist.

Järgmine Tabivere valla talimängude etapp viiakse läbi 31. jaanuaril Maarja-Magdaleenas. Sealses põhikoolis  võisteldakse males, koroonas, paarisvõrkpallis ja laskmises ning kui ilmataat õigel ajal lund jagab, siis kelgutamiseski.

iii

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus