Tabiveres selgitati Eesti meistrid maanteekäimises

Eelmisel laupäeval peeti Tabiveres maanteekäimise meistrivõistlusi, kus mehed ja meeste noorsooklass võistlesid kahekümne kilomeetrisel distantsil ning naised ja juuniorid läbisid kümme kilomeetrit.

Käimise starti oli kohale tulnud terve Eesti maanteekäimise paremik. Oma meistritiitlit oli kaitsmas valitsev Eesti meister Lauri Lelumees. Meeste stardis oli ka 19-aastane Ainar Veskus, kes on näidanud käimisvõistlustelt häid tulemusi.

Naistest oli kohal NPSK Narvicu esindaja Svetlana Gribkova ja Valga klubi esindaja Meeli Pällin, kes on varasemalt samuti väga tugevaid tulemusi näidanud käimises ja ka muudel kergejõustiku aladel.

Kahekümne kilomeetri parim oli selgi korral Lauri Lelumees, kes suutis oma tiitlit kaitsta ajaga 1.35.59 . Meeste noorsooklassi parim oli sel korral Ainar Veskus ning head tulemust näitas ka Georgi Petrov. Naiste käimise parim oli NPSK Narvicu kasvandik Svetlana Gribkova, kes võitis ka noorsooklassi meistritiitli. Gripkova kümne kilomeetri käimise aeg oli1.00.40. Naiste juuniorite klassi parim oli valgalane Meeli Pällin.

iii

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus