Tabivere õllemeistrid korraldavad peo

Laupäeval, 25. novembril peetakse Tabivere tuulikus üle pika aja maha üks korralik pidu. Nimelt tähistavad seal tegutsevad õllemeistrid oma ettevõtte Juhus OÜ esimest sünnipäeva.

Mart Mängli ja Siim Peets rääkisid möödunud sügisel, et nende firma sai pisut omapärase nime seetõttu, et mõte käsitööõlut pruulima hakata tekkis neil tõepoolest juhuslikult, üht samal alal tegutsevat sõpra aidates.

Sünnipäeva tähistamises ei ole aga kohe kindlasti midagi juhuslikku, sest sellele hakkasid noored mehed mõtlema juba aegsasti. Kui kõik nende tahtmist mööda kulgeb, kujuneb sündmus huvitavaks ja mõnusaks.

Tuuliku uksed avatakse külalistele laupäeval kell 16 ja pidu on plaanis pidada keskööni. Sissepääs maksab viis eurot, vastukingiks annavad päevakangelased Juhuse logoga õlleklaasi.

Sünnipäevaplaanid on üsna suurejoonelised. Sel puhul saab Tabiveres maitsta nii Juhuse, Kolli kui Lille pruulikoja õllesid. Oma toodanguga on lubanud kohale tulla ka mitmed kodused õllemeistrid ja nende kesvamärjukest saab proovida tuuliku mitmel korrusel.

Huvilisi ootab õllepruulimise töötuba, kogu päeva saadab mõnus muusika. Sooje roogi pakub samas asulas tegutsev kohvik Tabbifer.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus