Tabivere noored tähistasid naljapäeva

Kelmika sisuga müürilehed lubasid, et kell 16 algaval peol võisteldakse lauljate parodeerimises, räägitakse anekdoote, mängitakse koomilisi seltskonnamänge, vaadatakse oma tantsurühma MAVERIX esinemist ja tantsitakse ka ise.

Osalejaid kutsuti üles end naljakalt riidesse panema ja lubati auhindu nutikamatele riietujatelegi. Samas hoiatati, et kes peole ?kaunistamata? ilmub, peab arvestama sundriietamisega.

Kõik kavatsetu tehti teoks ja enamgi veel. Kui algul anekdoodid meelde ei tulnud, siis pärast ei saadud enam rääkijaid pidama. Ja kui MAVERIX esialgu nii tantsis, nagu juhendaja Galina neid õpetanud oli, siis pärastpoole prooviti ka tagurpidivarianti ? tüdrukud tantsisid poiste osa ja poisid olid tüdrukute rollis.

Kõige innukamad lauljate parodeerijad olid samuti noorteühingu noormehed. Tehti järele Jam?i, Nightlight Duot, Jaak Joalat ja teisigi tuntud tegelasi. Kui juba hoog sees, parodeeriti ennastki.

Nagu kuulutusel kirjas, ei olnud auhinnad parimate parodeerijate ja vaimukamate kostüümide eest seekord kohalikust poest pärit, vaid jagati hoopis tuntud kaupluste kinkekaarte.

Need peolised aga, kes uskusid, et diskot tuleb läbi viima DJ OFF Võsult, nagu lubas seesama reklaamplakat, said kätte sellegi ?teenuse?, mis iga naljapäeva juurde kuulub ? nimelt veeti neid ninapidi.

Diskota ja tantsuta muidugi ei jäädud, selle eest hoolitsesid kohalikud asjatundjad ise.

?Võib öelda, et pidu läks tõesti korda,? oli Tabivere Noorteühingu tegevjuht Laili Aunap rahul. ?Osalejaid oli üle viiekümne, peamiselt teismelised, ja kõik lõid aktiivselt kaasa.?

Naljapäevapidu aitasid Lailil korraldada Galina Vido, Mary-Liis Voogla ja Petro Vido.

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus