Tabivere Gümnaasiumi poisid on nakatunud tantsupisikust

Aprillikuu alguses Tabivere rahvamajas aset leidnud minimissivalimistel üllatas publikut võistlusvoorude vaheaegadel üles astunud tantsutrupp nimega Atomic, mis koosneb Tabivere kooli poistest vanuses 13-16.

Jumpstyle’i ehk maakeeli hüppestiili viljelevad noormehed said rühma kokku veebruaris. Oma rahvamajas, kus kaks, vahel ka kolm korda nädalas trenni tehakse, astuti üles esimest korda, see-eest osaleti märtsis nii tuntud ettevõtmisel, nagu seda on Tartus Alecoq Spordisaalis korraldatav All Stars.

Tantsivad Sven Mamedov, Jarmo Andressoo, Indrek Reisberg, Artur Kiisel, Mihkel Volk, Laurits Kontus, Sander Peetsmann ja Kristjan Rosenberg.

Proove teevad noormehed iseseisvalt, kindlat treenerit polegi. “Me ise ei ole seda kokku leppinud, aga tundub, et Jarmo on meie kamba juht. Tema hangib sageli ka muusika,” ütles tantsurühma liige Indrek ja tõdes, et Jumpstyle ongi sisuliselt hüppeliigutuste tegemine — sünkroonselt ja muusika rütmis.

Igal juhul oli tantsu meeldiv vaadata, ilmselgelt tehakse  trennis nii liigutuste täpsuse kui sünkroonsuse nimel tööd. Samuti jäi silma, et Atomicu poisid on seda sorti, kes liikumisest lugu peavad.

 Kolm trupi liiget — Indrek, Jarmo ja Kristjan — tegelevad aktiivselt ka kergejõustikuga, olles sellel alal tuntud nimed kodumaakonnast kaugemalgi.

KAIE NÕLVAK 

blog comments powered by Disqus